مزدوران چگونه پاداش برپایی اغتشاش را دریافت می‌کنند؟
فرمانده یگان‌های ویژه فراجا توضیح داد:

مزدوران چگونه پاداش برپایی اغتشاش را دریافت می‌کنند؟

جانشین فرمانده فراجا بر اقدام مقتدرانه پلیس نسبت به هنجارشکنان، گفت: در خصوص اقدام محکم و مقتدرانه با کسانی که چند وقتی جولان می‌دادند در موضوعاتی همچون سرقت و هنجارشکنی، خبرهای خوشی در راه است.
کد خبر: ۱۳۹۷۹۰۵

به گزارش جام جم آنلاین، قاسم رضایی گفت:‌ مراسم ۲۲ بهمن امسال عید بزرگ انقلاب بود و مجددا یک نفس تازه‌ای در انقلاب اسلامی و روح دیگری در کالبد همه ملت ایران و کسانی که آن سوی مرزها به انقلاب اسلامی به دید یک امید نگاه می‌کنند، دمیده شد و نقشه‌های شوم استکبار و معاندین را خنثی کرد.

به گزارش ایسنا، جانشین فرمانده فراجا با بیان اینکه فرماندهی انتظامی جمهوری اسلامی ایران از روز ۲۲ بهمن که عید بزرگ انقلاب اسلامی بود تا ۱۵ فروردین ماه ۱۴۰۲ مجموعه‌ای از برنامه‌های متنوع را برای ملت بزرگ ایران خواهد داشت، گفت:‌ان‌شاءالله در اعیاد شعبانیه با فراهم کردن بستر شادی و آرامش برای مردم، به استقبال عید نوروز خواهیم رفت که فراجا در این ایام برنامه‌ریزی خاصی برای ایجاد امنیت و آرامش مردم تهیه دیده است.

رضایی با تاکید بر اقدام مقتدرانه پلیس نسبت به هنجارشکنان، گفت: فراجا برنامه‌های جدی در این زمینه خواهد داشت و قانون‌ شکنان باید با دیدن پلیس احساس ناامنی کنند و مردم با دیدن پلیس به آرامش برسند. ان‌شاءالله در همین روزهای پیش رو اخبار بسیار خوشی را خواهید شنید.

وی ادامه داد: در خصوص اقدام محکم و مقتدرانه با کسانی که چند وقتی جولان می‌دادند در موضوعاتی همچون سرقت و هنجارشکنی، خبرهای خوشی در راه است و پلیس با طرح ریزی دقیق با آمادگی کامل به استقبال نوروزی پر از آرامش و نشاط و در ادامه ماه مبارک رمضان خواهد رفت و برای مطالبات مردم عزیز در این ماه پر برکت هم چاره اندیشی شده است.

جانشین فرمانده فراجا خاطرنشان کرد : امیدواریم در کنار برنامه‌های دولت محترم و حمایت‌های خوب مجلس انقلابی و پشتیبانی دستگاه قضایی، در سال ۱۴۰۲ شاهد اجرای برنامه‌های حمایتی و پشتیبانی، روسای هر سه قوه از مجموعه انتظامی کشور باشیم و ان‌شاءالله سال جدید، شاهد سالی سرشار از امنیت و آرامش برای مردم کشور باشیم.

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها