راهیان نور بخشی از خوزستان بوده و همه ما موظف به پیگیری مشکلات راهیان نور هستیم و برای رسیدگی به ۱۲ یادمان شهدای استان می‌توان از امکانات شرکت‌های نفتی، نیشکر و پتروشیمی استفاده کرد.
کد خبر: ۱۳۹۷۳۳۰

به گزارش جام جم آنلاین به نقل از مهر، استاندار خوزستان گفت: هماهنگی‌های لازم برای حضور کاروان‌های راهیان نور در حال انجام است چرا که همه ما موظف به پیگیری مشکلات راهیان نور هستیم.

 علی اکبر حسینی محراب عصر سه شنبه در نشست هماهنگی میزبانی از کاروان‌های راهیان نور اظهار کرد: هماهنگی‌های لازم برای حضور کاروان‌های راهیان نور در حال انجام است و مقرر شده تا کمبودها در سه کارگروه امنیتی، عمرانی و فرهنگی پیگیری شود.

وی افزود: تمام تلاش خود را می‌کنیم تا کاروان‌های راهیان نور و مسافران نوروزی به سهولت به زیادت خود بپردازند.

استاندار خوزستان با بیان اینکه راهیان نور جبهه حق انقلاب اسلامی علیه دشمن را به تصویر می‌کشد، عنوان کرد: خوزستان دروازه ورودی تشیع بوده و شلمچه همانند بهشت است و هر چقدر به آن رسیدگی کنیم در واقع بهشتیان را پرورش داده‌ایم.

حسینی محراب گفت: دختران و پسران ما با آمدن به یادمان‌های شهدا، دچار یک تغییر روحی می‌شوند اگرچه تمام زمین و زمان دوست دارد که بچه‌های ما از این انقلاب دور شوند.

وی تاکید کرد: راهیان نور بخشی از خوزستان بوده و همه ما موظف به پیگیری مشکلات راهیان نور هستیم و برای رسیدگی به ۱۲ یادمان شهدای استان می‌توان از امکانات شرکت‌های نفتی، نیشکر و پتروشیمی استفاده کرد.

ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها