رئیس کل دادگستری استان اصفهان خبر داد:

پیگیری ویژه کاهش آلاینده‌های هوای اصفهان توسط دادستان

رئیس کل دادگستری استان اصفهان از پیگیری ویژه دستگاه قضایی استان در رابطه با کاهش آلاینده‌های هوای اصفهان توسط مدعی‌العموم و دادستان مرکز استان خبر داد.
کد خبر: ۱۳۹۵۳۹۰

جام جم آنلاین اصفهان ؛ حجت‌الاسلام‌ جعفری در نهمین نشست شورای حفظ حقوق بیت‌المال در اراضی ملی و منابع طبیعی، با اشاره به آلودگی هوای اصفهان، اظهار کرد: کلان‌شهر اصفهان با دارا بودن صنایع گسترده و بزرگ در اطراف، با مشکل آلودگی هوا روبرو است و با وجود برخی اقدامات در کاهش آلودگی‌های زیست محیطی از سوی برخی از صنایع، هنوز با وضع مطلوب فاصله وجود دارد.

وی گفت: دستگاه قضایی استان از یک سو وظیفه حمایت از واحدهای تولیدی و صنعتی در جهت رفع مشکلات اقتصادی و اشتغال را دارد و از سوی دیگر رعایت موارد مربوط به حفظ سلامت مردم و قوانین زیست‌محیطی را نیز در اولویت فعالیت‌های خود دارد.

رئیس کل دادگستری استان اصفهان بر لزوم رعایت مقررات زیست‌محیطی توسط شرکت‌های تولیدی تأکید کرد و افزود: با توجه به آلودگی کلان‌شهر اصفهان و اهمیت موضوع سلامت مردم، شرکت‌های تولیدی باید استانداردهای مربوط به آلایندگی و مسائل زیست‌محیطی را رعایت کرده و باید هر هزینه‌ و اقدامی که در جهت کاهش آلایندگی لازم است انجام گیرد.

حجت‌الاسلام‌ از پیگیری ویژه دستگاه قضایی استان در رابطه با کاهش آلاینده‌های هوای اصفهان توسط مدعی‌العموم و دادستان مرکز استان خبر داد.

هاجر مقضی خبرنگار جام جم آنلاین

ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها