وزیر کشور در بیانیه‌ای با محکوم کردن اقدام موهن یک نشریه فرانسوی گفت: تروریسم تصویری شارلی ابدو انتقام‌گیری از هویت ایرانی و اسلامی، نفرت‌افکنانه و زن‌ستیزانه است.
وزیر کشور در بیانیه‌ای با محکوم کردن اقدام موهن یک نشریه فرانسوی گفت: تروریسم تصویری شارلی ابدو انتقام‌گیری از هویت ایرانی و اسلامی، نفرت‌افکنانه و زن‌ستیزانه است.
کد خبر: ۱۳۹۴۱۵۱

به گزارش جام جم آنلاین به نقل از پایگاه اطلاع رسانی وزارت کشور، متن بیانیه دکتر احمد وحیدی به شرح زیر است:


بسم الله الرحمن الرحیم
آزادی بیان از نوع غربی که اخیرا در نشریه مبتذلی به نام شارلی ابدو سربرآورده است، نشان داد تربیت کنندگان تروریسم که جهان از عوارض آن همچنان رنج می‌برد و خون‌های بی گناه زیادی را بر زمین ریخت، شکل‌های نوین و سازمان‌یافته‌تری به کار خود داده‌اند و این محصول را در قالب تروریسم تصویری به جهان عرضه کرده‌اند.

فرانسه و کشور‌های غربی که در ۴۳ سال گذشته نتوانستند ملت سربلند ایران را به زانو درآورند تا استقلال، آزادی و شرافتشان را لکه دار سازند و توطئه اخیرشان در حمایت از اغتشاشات و گروه‌های تروریستی همچون منافقان هم به شکست انجامیده است، اکنون با استفاده از جنگ ترکیبی به دنبال انتقام‌گیری از شخصیت بزرگی هستند که با هوشمندی و تبیین به موقع اهداف دشمنان، اجازه ندادند هویت ایرانی و اسلامی، مورد هجمه دشمنان قرار گیرد.

اقدام موهن این نشریه فرانسوی علیه مرجعیت دینی و ارزش‌های اسلامی که به روشنی مصداق اسلام ستیزی و نفرت‌افکنی است، اهانتی به مقام زن، به ویژه زنان ایرانی هم محسوب می‌شود که این روز‌ها در آستانه روز مادر، منزلت و جایگاه آن‌ها گرامی داشته می‌شود و نشان داد نه تنها دلسوزی آن‌ها برای زن ایرانی، فریب و خدعه‌ای بیش نبوده، بلکه هدف آن‌ها دین‌زدایی، ضدیت با مقدسات و فرهنگ عفاف و پاکدامنی بوده است.

سکوت مقامات فرانسه و عدم واکنش در این زمینه علاوه بر نمایش سقوط اخلاقی آن‌ها و استاندارد‌های دوگانه که چشمان خود را بر نقض آشکار حقوق بشر رژیم صهیونیستی علیه مردم مظلوم فلسطین بسته‌اند، تداعی همراهی و حمایت از این تفرقه‌افکنی و ایجاد خشم در بین ملت مسلمان دارد که خود مستوجب پاسخگویی و مسئولیت بین‌المللی است.

بی تردید این اهانت‌ها همانگونه که نتوانست ابوجهل‌ها و دشمنان پیامبر اسلام (ص) را به موفقیت برساند، نمی‌تواند وقفه‌ای در مسیر حقانیت و رو به جلوی نظام مقدس جمهوری اسلامی تحت زعامت رهبری معظم انقلاب اسلامی ایجاد کند

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۱ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها