رییس جمهور در دیدار با فرمانده کل انتظامی:

دولت در جهت پشتیبانی از نیروی انتظامی آمادگی دارد

فرمانده کل سپاه پاسداران در پیامی به سردار رادان گفت: آماده همکاری همه‌جانبه برای ارتقای همکاری‌های فی‌مابین در راستای تحقق ماموریت‌های فراجا و سپاه پاسداران هستیم.
کد خبر: ۱۳۹۳۶۳۹

به گزارش جام جم آنلاین، سرلشکر پاسدار حسین سلامی فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در پیام تبریک انتصاب سردار سرتیپ پاسدار احمدرضا رادان به سمت فرمانده کل انتظامی جمهوری اسلامی ایران ، برآمادگی همه جانبه برای ارتقای همکاری‌های فی‌مابین در راستای تحقق ماموریت های «فراجا» و «سپاه پاسداران انقلاب اسلامی» تاکیدکرد.

در پیام فرمانده کل سپاه پاسداران آمده است:‌ حسن اعتماد مقام معظم رهبری و فرماندهی کل قوا (مدظله العالی ) در انتصاب جنابعالی به سمت «فرمانده کل انتظامی جمهوری اسلامی ایران» را صمیمانه تبریک عرض می نمایم‌. تردیدی نیست تجارب ارزنده و پیشینه موفق آن برادر عزیز طی سالیان متمادی خدمت و نقش آفرینی های  موفق در سطوح راهبردی فراجا، نوید بخش موفقیت و پیش روندگی این سازمان مهم در پاسخ به انتظارات و مطالبات معظم له در «حراست از امنیت و تامین آسایش عمومی» توام با جلب رضایت الهی و مردمی و به کارگیری هوشمندانه ظرفیت‌های سخت افزاری، نرم افزاری و مغزافزاری فرماندهی انتظامی کشور خواهد بود.

در ادامه این پیام آمده است:‌ ضمن اعلام آمادگی همه جانبه برای ارتقای همکاری‌های فی‌مابین در راستای تحقق ماموریت‌های فراجا و سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، توفیق و سربلندی آن سردار مومن، ولایی و انقلابی تحت عنایات حضرت ولیعصر (عج) و پیروی از تدابیر، فرامین، منویات و رهنمودهای رهبر عظیم‌الشأن انقلاب اسلامی و فرماندهی  کل قوا حضرت امام خامنه‌ای (مدظله العالی) را از درگاه خداوند متعال مسئلت می‌جویم.

ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۱ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها