سواحل مکران دروازه اقتصادی کشور است | رژیم صهیونیستی را در حد بازی خودمان نمی‌بینیم
امیر دریادار شهرام ایرانی فرمانده نیروی دریایی ارتش در گفت و گو با جام جم:

سواحل مکران دروازه اقتصادی کشور است | رژیم صهیونیستی را در حد بازی خودمان نمی‌بینیم

معاون هماهنگ‌کننده ارتش جمهوری اسلامی ایران گفت: اجرای موفق این رزمایش به دشمنان نشان می دهد که هر زمان و هرکجا علیه تمامیت ارضی کشور اقدام کنند جواب پشیمان کننده ای دریافت خواهند کرد.
کد خبر: ۱۳۹۲۶۳۱

به گزارش جام جم آنلاین به نقل از ارتش، امیر دریادار حبیب‌الله سیاری اظهار کرد: سالیانه برنامه های آموزشی مختلفی در نیروهای چهارگانه ارتش به مرحله اجرا درمی‌آید که در پایان هر مرحله آموزشی تئوری، یک رزمایش انجام می شود.

فرمانده رزمایش مشترک ذوالفقار ۱۴۰۱ ارتش افزود: در سه ماه آخر سال به منظور جمع بندی تمرین های انجام شده یک رزمایش مشترک بین چهار نیروی ارتش با قرارگاه پدافند هوایی برگزار می شود.

دریادار سیاری با اشاره به برگزاری رزمایش ذوالفقار ۱۴۰۱ ارتش تصریح کرد: در این رزمایش انجام حدود ۲۰۰ تمرین اعم از تاکیتیک هایی که باید اجرا شود و آزمایش انواع موشک‌های مختلف، آتش‌های توپخانه ای و به کارگیری سلاح  و تجهیزات پیش بینی شده است.

وی گفت: فرماندهی و کنترل این رزمایش بزرگ بر عهده قرارگاه تاکتیکی ذوالفقار ارتش است.

معاون هماهنگ‌کننده ارتش تاکید کرد: نتایج این رزمایش نشان دهنده توانایی نیروهای ارتش در حفظ تمامیت ارضی کشور، استقلال کشور و دفاع از نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران است.

دریادار سیاری همچنین گفت: اجرای موفق این رزمایش به دشمنان نشان می دهد که هر زمان و هرکجا علیه تمامیت ارضی کشور اقدام کنند جواب پشیمان کننده ای دریافت خواهند کرد.

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها