دفتر مرکز رشد و نوآوری در دانشگاه پیام نور مرکز میناب افتتاح شد.
دفتر مرکز رشد و نوآوری در دانشگاه پیام نور مرکز میناب افتتاح شد.
کد خبر: ۱۳۹۱۵۹۵

هرمزگان-جام جمانلاین-دفتر مرکز رشد و نوآوری در دانشگاه پیام نور مرکز میناب  افتتاح شد.

 

این دفتر با حضور مهندس سلحشور معاون استاندار و فرماندار ویزه شهرستان میناب، حجت الاسلام و المسلمین دکتر کرتی مسئول محترم نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه پیام نوراستان هرمزگان ،آقای طاهری دادستان محترم عمومی و انقلاب میناب، دکترزاهری رئیس محترم دانشگاه پیام نورمرکزمیناب،خانم شهیدیان نماینده مرکز رشد و واحدهای فناور شهرستان میناب، حسین حاجی زاده مدیر مجموعه خانه نارنجی و جمعی از کارکنان و دانشجویان در محل دانشگاه پیام نور افتتاح گردید.

 

مهندس سلحشور معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان میناب ضمن استقبال از راه اندازی مرکز رشد و نوآوری در دانشگاه پیام نور مرکز میناب گفت: با راه اندازی این دفترفرصت خوبی برای اساتید و دانشجویان و کسانی که در حوزه نوآوری علاقه مند هستند مهیا شده است تا ضمن تبدیل ایده ها به فرصت زمینه توسعه و رشد هرچه بیشترجامعه فراهم شود.


 
دکتر زاهری رئیس پیام نور مرکزمیناب در مراسم افتتاح این دفتر ضمن تقدیر و تشکر از همکاری دکتر اعتمادی پور مدیر مرکز رشد و واحدهای فناور شهرستان میناب گفت: با افتتاح دفتر مرکز رشد و نوآوری در پیام نور مرکز میناب به دنبال تبدیل دانش به ثروت و تبدیل ایده به محصول هستیم.

 

معصومه شهیدیان نماینده مرکز رشد و واحد‌های فناور شهرستان میناب نیز در این مراسم ضمن تقدیر از همراهی و همکاری مسئولین شهرستان گفت: ایجاد و توسعه اکوسیستم نوآوری امری اجتناب‌ناپذیر است، لذا امیدواریم با راه اندازی این مرکز شاهد ایجاد تفکر خلاقانه و افزایش میل اساتید و دانشجویان به سوی فرهنگ نوآوری باشیم.


وی افزود: به نمایندگی از پارک علم و فناوری هرمزگان و مرکز رشد و واحد های فناور آمادگی خود را جهت حمایت از نخبگان شرق استان اعلام می داریم.


 
شهیدیان گفت:شرق استان به واسطه پتانسیل های کم نظیری که دارد توانایی تبدیل شدن به قطب نوآوری را دارا می باشد.


وی اظهار داشت: اقتصاد امروز اقتصاد بر پایه دانش خواهد بود و شکوفایی آن نیز مشروط بر فراهم کردن زیرساخت های نرم افزاری و سخت افزاری می باشد، امیدواریم با قدم های مثبتی که در شرق استان برداشته می شود به این مهم دست یابیم.

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها