رئیس مرکز حفاظت و اطلاعات قوه قضائیه خبر داد:

دستگیری باند وارد کننده مواد مخدر به زندان

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر تهران بزرگ خبر داد:

دستگیری ۱۳۸۲ خرده‌ فروش مواد مخدر از پارک‌ها و اطراف مدارس

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر تهران بزرگ از دستگیری ۱۳۸۲ خرده فروش موادمخدر از اطراف مدارس و پارک‌ها طی سه ماه اخیر خبر داد.
کد خبر: ۱۳۸۹۸۸۸

به گزارش جام جم آنلاین، سرهنگ ضرغام آذین در گفت‌وگو با ایسنا با بیان اینکه برخورد با خرده فروشان مواد مخدر و جمع‌آوری معتادان متجاهر از اطراف مدارس جزو اولویت‌های پلیس مبارزه با موادمخدر تهران بزرگ است، گفـت: همزمان با اجرای طرح استقبال از مهر و بازگشایی مدارس، یعنی چند روز قبل از بازگشایی مدارس ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر با حضور محسوس و نامحسوس در اطراف مدارس نسبت به پاکسازی اطراف مدارس از حضور خرده فروشان مواد مخدر اقدام کرده‌اند.

رئیس پلیس مبارزه با موادمخدر تهران بزرگ افزود:‌ همچنین طرح مذکور را در پارک‌ها و بوستان‌های شهری نیز به اجرا درآوردیم که در جریان آن شماری از خرده‌ فروشان مواد مخدر نیز دستگیر شدند.

وی ادامه داد:‌در همین راستا نیز در حدود سه ماه گذشته، یعنی از زمان بازگشایی مدارس تاکنون ۱۳۸۲ خرده فروش مواد مخدر در سطح پارک‌ها و اطراف مدارس شناسایی و دستگیر شده‌اند که از این افراد مقادیر قابل توجهی نیز موادمخدر کشف و ضبط شده است.

آذین افزود: همچنین تعدادی از معتادان متجاهر نیز شناسایی و نسبت به جمع‌آوری و انتقال آنان به مراکز بازپروری اقدام شده است.

رئیس پلیس مبارزه با موادمخدر تهران بزرگ اجرای این طرح‌ها را به خواست شهروندان و خانواده‌ها اعلام کرد و گفت:‌ اجرای این طرح‌ها متوقف نشده و همچنان با قوت ادامه خواهد داشت. از شهروندان نیز تقاضا دارم که هرگونه حضور خرده‌فروشان مواد مخدر در اطراف مدارس، پارک‌ها و سطح شهر را از طریق تماس با مرکز فوریت‌ های پلیسی ۱۱۰ اطلاع‌رسانی کنند.

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها