مدیرکل مدیریت بحران استانداری تهران خبر داد؛

صدور هشدار زرد آلودگی هوا در پایتخت | بیماران قلبی در منزل بمانند

مدیرکل مدیریت بحران استان تهران از صدور هشدار سطح زرد آلودگی هوا در پایتخت خبر داد و گفت: افراد دارای سابقه بیماری قلبی و ریوی از تردد در فضای آزاد اجتناب کنند.
کد خبر: ۱۳۸۹۸۵۹

به گزارش جام جم آنلاین، حامد یزدی مهر بعد از ظهر چهارشنبه در جمع خبرنگاران از صدور هشدار زرد آلودگی هوا در پایتخت خبر داد و اظهار داشت: طبق اعلام هواشناسی پایداری و سکون نسبی جو از امروز چهارشنبه ۱۶ آذر تا پایان روز جمعه ۱۸ آذر ماه پیش بینی شده است.

یزدی مهر با بیان اینکه طبق گزارش هواشناسی عدم وزش باد قابل ملاحظه و به تناسب آن افزایش آلاینده‌ های جوی از مخاطرات این سامانه محسوب می‌شود گفت: مناطق جنوبی، غربی و مرکزی استان تهران تحت تأثیر این مخاطره هستند.

مدیرکل مدیریت بحران استان تهران عنوان داشت: با توجه به انباشت نسبی آلاینده‌ ها و افزایش شاخص‌های آلودگی جو و کاهش کیفیت هوا در حد ناسالم برای گروه‌های حساس از افراد دارای بیماری زمینه‌ای می‌خواهیم از تردد در فضای باز اجتناب کنند.

وی تاکید کرد: بیماران قلبی و ریوی و افراد سالمند و خردسال جامعه هدف این هشدار هستند و توصیه می‌کنیم هشدارها را جدی گرفته و در منزل بمانند.

یزدی مهر از دستگاه‌های امدادی و اجرایی خواست اقدامات لازم را در جهت صدور این هشدار داشته باشند و نسبت به تردد خودروهای آلاینده تمهیدات لازم را بیاندیشند.

ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها