استاندار زنجان گفت: بازگشایی معبر پادگان، اقدامی مهم و ماندگار در راستای خدمت‌رسانی بهینه به مردم محسوب می شود.
استاندار زنجان گفت: بازگشایی معبر پادگان، اقدامی مهم و ماندگار در راستای خدمت‌رسانی بهینه به مردم محسوب می شود.
کد خبر: ۱۳۸۹۷۶۳

جام جم آنلاین زنجان:محسن افشارچی در آئین تکریم و معارفه فرماندهان تیپ ۲۱۶ زرهی زنجان گفت: بازگشایی معبر پادگان در زنجان، که با همکاری تیپ ۲۱۶ زرهی صورت گرفت، اقدامی مهم و ماندگار در راستای خدمت‌رسانی بهینه به مردم محسوب می شود.


استاندار زنجان اقدام فرمانده تیپ ۲۱۶ زرهی زنجان در یک گشایش مهم  حوزه شهری  سال گذشته را، اقدامی  ماندگار و بی نظیر عنوان کرد و افزود: گشایش معبر پادگان در زنجان اقدامی مهم محسوب می شود که اگر اجتهاد و کمک فرمانده تیپ نبود، این مهم انجام نمی گرفت.


وی با اشاره به اینکه این حرکت ماندگار جای قدردانی دارد گفت: این اقدام در حل بسیاری از مشکلات و معضلات اجتماعی مفید واقع شد.


 استاندار زنجان با قدردانی از خدمات فرمانده سابق تیپ ۲۱۶ زرهی زنجان با بیان اینکه ارتش معنای دیگری دارد اظهارداشت: ارتش در کنار سلحشوری ها، مفهومی از عشق و ارادت به مردم را به مجموعه نظامی کشور افزوده است.


افشارچی گفت: ارتش در زنجان، علاوه بر اینکه قلب های مردم استان را همراه و همگام با خود دارد، داشته بزرگی نیز در حوزه زمین دارد که امیدواریم استفاده از این داشته ها در راستای گره‌گشایی از مشکلات مردم، منشاء خیر و خوبی باشد.


در پایان این مراسم ضمن قدردانی از خدمات سرهنگ جلال صالحی،  سرهنگ محمدعلی میخکی بیرانوند، به عنوان فرمانده جدید تیپ معرفی شد.

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰
عصر برده‌داران مجازی

گفت‌و‌گوی «جام‌جم» با فرزاد مؤتمن، در باب کتابخوانی و بازیگری‌اش در فیلم «خاطرات بندباز»

عصر برده‌داران مجازی

نیازمندی ها