برگزاری آیین افتتاح دوره طرح ولایت فرهنگیان هرمزگان در ایزوایکو

آیین افتتاح دوره طرح ولایت فرهنگیان هرمزگان با مشارکت اداره کل آموزش و پرورش استان و سازمان بسیج فرهنگیان استان در مجتمع کشتی سازی و صنایع فراساحل ایران (ایزوایکو) برگزار گردید.
آیین افتتاح دوره طرح ولایت فرهنگیان هرمزگان با مشارکت اداره کل آموزش و پرورش استان و سازمان بسیج فرهنگیان استان در مجتمع کشتی سازی و صنایع فراساحل ایران (ایزوایکو) برگزار گردید.
کد خبر: ۱۳۸۹۱۱۶

 

هرمزگان-جام جم انلاین-آیین افتتاح دوره طرح ولایت فرهنگیان هرمزگان با مشارکت اداره کل آموزش و پرورش استان و سازمان بسیج فرهنگیان استان در مجتمع کشتی سازی و صنایع فراساحل ایران (ایزوایکو) برگزار گردید.

 

به گزارش حوزه ارتباطات و امور بین الملل ایزوایکو،در راستای فرمایشات مقام معظم رهبری و در خصوص جهاد تببین و توصیه های ریاست محترم جمهوری، نسبت به آشنایی هرچه بیشتر نسل جدید با دستاوردها و پیشرفت‌های ایران اسلامی در عرصه‌های مختلف، ایزوایکو وظیفه خود دانست تا در جهت پرورش تفکر انقلابی و بصیرت افزایی ، میزبانی اردوهای راهیان پیشرفت را پذیرفته و در این مسئولیت اجتماعی همراه و پشتیبان آموزش و پرورش و دانشگاههای کشور باشد.

 


اولین دوره از این اردوها با همکاری سازمان بسیج فرهنگیان استان و با حضور بیش از 200 نفر از مدرسان تربیت آموزش خانواده استان هرمزگان، روز چهارشنبه مورخ 9 آذرماه 1401 در ایزوایکو با محوریت پیشرفت ، تعالی و ضرورت آشنایی هرچه بیشتر فرهنگیان و دانش‌آموزان با دستاوردهای بزرگ و افتخارآمیز کشور برگزار شد.

 

هدف از برگزاری این اردوها آشنایی بیشتر معلمان، خانواده ها و دانش آموزان با صنایع غرب استان، جهاد تبیین در این صنایع و همچنین ظرفیت سازی جهت ایجاد هنرستانهای مرتبط و رشته های مورد نیاز این صنایع در آینده نزدیک است.

 

سردار اباذر سالاری فرمانده سپاه امام سجاد علیه السلام استان هرمزگان در این رویداد ایزوایکو را مجموعه ای عظیم و قدرتمند خواند که بن بستی نداشته و توانایی ساخت هرنوع شناوری با هر سایز و اندازه را دارد و این باعث افتخار است که دستاوردهای این مجموعه صنعتی کشور را از وابستگی به خارج در حوزه صنایع دریایی بی نیاز ساخته است.

 

سالاری این دستاوردها را حاصل تلاش و کار جهادی دانشمندان و مهندسین جوان تربیت شده و تعلیم یافته دست معلمین و فرهنگیان زحمتکش کشور دانست که همیشه عاشقانه، خالصانه و بدون هیچ چشم داشتی به پرورش نسل آینده این مرز و بوم پرداخته و از هیچ تلاشی در این راه دریغ نکرده اند.

 

مجتمع كشتی‌سازی و صنایع فراساحل ایران (ایزوایكو) یك منطقه صنعتی اقتصادی معتبر و شناخته شده است که مجموعه‌های صنعتی و مدرن به ویژه مرتبط با کشتی‌سازی و صنایع وابسته به آن را در خود جای داده است. ایزوایکو تلاش می‌كند در افق ایران 1404، مجتمعی سرآمد و الگو در صنایع كشتی‌سازی، سكوسازی و ترمینا‌ل‌های نفتی و معدنی در منطقه خلیج فارس باشد.

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها