دادستان همدان گفت: اکنون که برای همه دشمنی منافقین و معاندین روشن شده و اگر کسی بیاید و امنیت مردم را بر هم زند با جدیت با او برخورد می‌کنیم، امروز روز پایان مماشات است.
کد خبر: ۱۳۸۸۲۶۸

به گزارش جام جم آنلاین همدان، حسن خانجانی موقر با تبریک پیروزی غیورانه تیم ملی فوتبال ایران در جام جهانی، گفت: اجتماع عظیم مردم و برگزاری جشنی برای این دو مناسبت، ستودنی است.

وی با بیان اینکه پنجم آذر ماه سالروز فرمان تاریخی امام راحل (ره) برای تشکیل ارتش ۲۰ میلیونی بسیج است، اظهار کرد: بسیج از بدنه عظیم مردمی و مستضعفین تشکیل شده و همواره در تمامی صحنه‌های انقلاب برای پاسداری از آرمان‌های نظام از دوران دفاع مقدس گرفته تا بحران‌ها و حوادث طبیعی در خط مقدم بوده و هست و جانانه در برابر مستکبرین و منافقین کوردل ایستادگی می‌کند.

دادستان همدان تصریح کرد: امروز اگر مشاهده می‌کنیم اغتشاشات فروکش کرده، همه و همه به خاطر حضور باشکوه مردم ولایی و بسیجی ما در صحنه عقب راندن دشمنان نظام است.

خانجانی موقر با بیان اینکه مشکلات مردم منطقه خضر را شنیدم، عنوان کرد: برای حل این مشکلات پیگیری‌هایی را که باید، انجام می‌دهیم، چرا که اگر مدعی بسیجی بودن هستیم پس باید بسیجی وارانه در راه رضای خدا و برای تحقق خواسته‌های مردم حرکت کرده و عمل کنیم.

این مقام مسئول قضائی در ادامه با اشاره به تحرکات فریب خوردگان که از سوی منافقین علیه مردم و نیروهای مدافع امنیت انجام می‌دهند، اعلام کرد: من به عنوان دادستان مرکز استان همدان به تمام این آشوب طلبان اخطار می‌دهم که از این پس هر آنکه بیاید و با به خطر انداختن امنیت و آرامش مردم اغتشاش به پا کند گذشتی نخواهیم داشت.

خانجانی موقر عنوان کرد: روزهای نخست آن تحرکات می‌گفتیم، آن عده هیجانی و جوگیر شدند و نادان هستند و با خط و خطوط جریان معاند آشنا نیستند، ولی اکنون که برای همه روشن شده، منافقین و معاندین و دشمنان نظام پشت این اغتشاشات هستند، اگر کسی بیاید و امنیت مردم را بر هم بزند با جدیت تمام با او برخورد می‌کنیم، امروز روز پایان مماشات است.

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها