سفر یکروزه مدیرکل بنیاد هرمزگان به شهرستان رودان
در راستای دیدار با ایثارگران صورت گرفت،

سفر یکروزه مدیرکل بنیاد هرمزگان به شهرستان رودان

در راستای اشتغال فرزندان ایثارگران صورت گرفت؛

نشست مدیر کل بنیاد هرمزگان با رئیس اداره بنادر و دریانوردی بندرلنگه

title
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران هرمزگان در راستای جذب و اشتغال فرزندان شاهد و ایثارگر، با رئیس اداره بنادر و دریانوردی شهرستان بندرلنگه دیدار و گفت‌وگو کرد.
کد خبر: ۱۳۸۷۵۴۱

هرمزگان-جام جم انلاین-مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران هرمزگان در راستای جذب و اشتغال فرزندان شاهد و ایثارگر، با رئیس اداره بنادر و دریانوردی شهرستان بندرلنگه دیدار و گفت‌وگو کرد.

 

عطا ناوکی به همراه  غلامرضا باقرزاده معاون تعاون و امور اجتماعی بنیاد شهید و امور ایثارگران استان هرمزگان طی نشست با مرتضی سالاری سردری رئیس اداره بنادر و دریانوردی شهرستان بندرلنگه، یاد و خاطره شهدا را گرامیداشت و گفت: ظرفیت اداره بنادر و دریانوردی در این شهرستان یک ظرفیت استثنایی است، لیکن انتظار داریم نگاه این مجموعه در خدمت‌رسانی به ایثارگران ویژه باشد.

 

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان هرمزگان عنوان کرد: تعدادی از فرزندان شاهد و ایثارگر این شهرستان که رشته تحصیلی آنان مرتبط با اداره بنادر و دریانوردی است متقاضی اشتغال هستند، امید می‌رود در این زمینه مساعدت لازم انجام شود.
 
 
ناوکی خواستار مطالبات اجتماعی به ایثارگران مشکل‎‌دار شد، که در این نشست مرتضی سالاری‌سردری رئیس اداره بنادر شهرستان بندرلنگه نیز ضمن اعلام امادگی خود، گفت: با افتخار موضوع خدمت‌رسانی به ایثارگران را در اولویت کار قرار خواهیم داد و در این زمینه با همکاری بنیاد شهید و امور ایثارگران این شهرستان اقدامات خوبی انجام خواهیم داد.
 
 
در پایان نشست فوق‌الذکر لیست اسامی فرزندان شاهد و ایثارگر متقاضی اشتغال، به‌ اداره بنادر و دریانوردی شهرستان بندرلنگه تحویل داده شد.
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها