رییس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهنمایی و رانندگی تشریح کرد:

بارش باران در جاده‌های ۳ استان | اعلام ۵ محور پرتردد کشور

رییس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهنمایی‌ و رانندگی تشریح کرد:

ترافیک نیمه‌ سنگین در ۲ محور | بارش باران در جاده‌های ۸ استان کشور

رییس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهنمایی‌ و رانندگی وضعیت ترافیکی محورهای مواصلاتی کشور را تشریح کرد.
کد خبر: ۱۳۸۷۲۰۳

به گزارش جام جم آنلاین، سرهنگ احمد شیرانی در گفت‌وگو با ایسنا، با اشاره به آخرین وضعیت ترافیکی محورهای مواصلاتی کشور گفت: ترافیک در مسیر شمال به جنوب محور هراز محدوده سه راهی چلاو نیمه‌سنگین است. همچنین ترافیک نیمه‌سنگین در آزادراه قزوین – کرج محدوده پل فردیس گزارش شده‌ است.

وی درباره آخرین وضعیت جوی محورهای مواصلاتی کشور اظهار کرد: بارش باران در برخی از محورهای استان‌های خراسان شمالی، خراسان رضوی، خراسان جنوبی، چهارمحال و بختیاری، فارس، کهگیلویه و بویراحمد، کرمان و بوشهر مشاهده شده‌ است.

رییس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهنمایی‌ و رانندگی درباره محدودیت تردد با تغییر مسیر در محور قدیم خرم آباد - پلدختر گفت: این محور تا اطلاع بعدی مسدود بوده و تردد از مسیر جایگزین آزادراه خرم آباد - پل زال و محور خرم آباد - کوهدشت انجام خواهد شد.

وی درباره وضعیت انسداد جاده‌ ها در کشور تأکید کرد: تنها محور مسدود شریانی کشور محور ریگان - ایرانشهر است. همچنین محورهای لاسم – ارجمند و وازک – بلده نیز دارای انسداد فصلی هستند.

شیرانی به رانندگان توصیه کرد با توجه به شرایط جوی با احتیاط و رعایت سرعت مطمئنه رانندگی کنند و از سرعت و سبقت غیرمجاز بپرهیزند. همچنین در شرایط بارش باران رعایت فاصله طولی رانندگان با خودروی جلویی حائز اهمیت است.

رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهنمایی و رانندگی فراجا همچنین با اعلام شماره تلفن ۱۲۰ از رانندگان و مسافران خواست قبل از شروع حرکت حتما با این شماره تماس گرفته و با اطلاع از آخرین وضعیت جوی و ترافیکی جاده‌های کشور، مناسب‌ترین زمان و بهترین مسیر را برای انجام سفر خود انتخاب کنند.

ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها