فرمانده انتظامی استان کرمان در مراسم تشییع پیکر شهیدرسول حسینی؛

شهادت در خط مقدم توفیقی صد چندان نسبت به دیگر عرصه ها می طلبد

فرمانده انتظامی استان کرمان از کشف در مجموع هزارو698 قبضه سلاح جنگی و شکاری در عملیات های پلیس سراسر استان از ابتدای سال تا کنون خبر داد.
کد خبر: ۱۳۸۶۶۰۳

به گزارش جام جم آنلاین کرمان؛سردارعبدالرضا ناظری،بیان داشت:با توجه به نقش بسیار شومی که دسترسی به سلاح ومهمات ممنوعه در وقوع نزاع و درگیری ها،قتل،گروگانگیری و دیگر جرائم خشن ایفا می کند،کشف سلاح های غیرمجاز و ممنوعه به صورت ویژه در دستور کار پلیس قرار دارد.

وی افزود:در این رابطه با رصد اطلاعاتی و پی جوئی های تخصصی ماموران پلیس سراسر استان طی 8 ماهه امسال بیش از هزارو698 قبضه سلاح جنگی و شکاری در نقاط مختلف استان که در منزل برخی افراد یا مکان هایی دیگر نگهداری می شده یا در حال نقل و انتقال بوده اند کشف شده است.

فرمانده انتظامی استان با اشاره به نقش مردم و معتمدین طوایف در ارتقاء امنیت فردی و اجتماعی و کاهش زمینه های وقوع جرم بیان داشت:قطعا وجود این سلاح ها و قابلیت دسترسی برخی افراد به آن ها زمینه ساز ناامنی برای عموم افراد جامعه خواهد شداز اینرو طرح های مقابله بامخلان نظم و امنیت جدی و مستمر بوده و در این زمینه بیش از هر چیز به همکاری و احساس مسئولیت آحاد مردم نیاز داریم.

ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها