وزیر اطلاعات با بیان اینکه ما هرگز مثل انگلیس، پشتیبان اقدامات تروریستی و ناامن‌سازی سایر کشورها نخواهیم بود، اظهار کرد: اما تعهدی برای ممانعت از بروز ناامنی در این کشورها هم نخواهیم داشت، پس انگلیس هزینه اقدامات خود برای ناامن‌ ساختن ایران را خواهد پرداخت.
کد خبر: ۱۳۸۶۲۰۳

به گزارش جام جم آنلاین، حجت‌الاسلام خطیب در گفتگو با رسانه KHAMENEI.IR اظهار کرد: بی‌شک بزرگترین «عملیات تأثیر» روی کشوری در جهان برای بی‌ثبات‌سازی و اغتشاش، از طریق عملیات ترکیبی، همانی بود که در حول اغتشاشات و در دوره پسا اغتشاشات از سوی آمریکا و انگلیس و رژیم صهیونیستی و سعودی صورت گرفت.

وی افزود: در حوادث اخیر، دست رژیم صهیونیستی در اجرا آشکارتر بود؛ در تبلیغات دست انگلیس و در هزینه‌کردن دست رژیم سعودی واضح‌تر بود؛ کل حمایت مالی نمایش منحط برلین در حوزه تبلیغات، فضاسازی، اجاره تجهیزات برای تصویربرداری و ارائه تسهیلات برای حضور خبرنگاران و غذا‌های توزیع شده و... با هزینه سعودی صورت گرفت.

خطیب با بیان اینکه ما هرگز مثل انگلیس، پشتیبان اقدامات تروریستی و ناامن‌سازی سایر کشور‌ها نخواهیم بود، اظهار کرد:، ولی تعهدی برای ممانعت از بروز ناامنی در این کشور‌ها هم نخواهیم داشت، لذا کشور انگلیس هزینه اقدامات خود را برای ناامن ساختن کشور بزرگ ایران خواهد پرداخت.

وزیر اطلاعات یادآور شد: شبکه اینترنشنال از سوی دستگاه امنیتی ایران به‌عنوان سازمان تروریستی شناخته شده و عوامل آن تحت تعقیب وزارت اطلاعات قرار خواهند گرفت و من‌بعد، هر نوع ارتباط با این سازمان تروریستی به‌عنوان ورود به حوزه تروریستی و تهدید امنیت ملی تلقی خواهد شد.

گفتگوی تفصیلی و تحلیلی وزیر اطلاعات درباره حوادث اخیر، چهارشنبه ۱۸ آبان در KHAMENEI.IR منتشر خواهد شد.
 
روزنامه جام جم
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۲ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها