مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان همدان خبر داد؛

خدمت‌رسانی بی‌وقفه شرکت توزیع برق در تأمین آب شرب همدان

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان همدان از خدمت‌رسانی بی‌وقفه شرکت توزیع نیروی برق استان همدان در تأمین آب شرب همدان خبر داد.
کد خبر: ۱۳۸۴۱۲۵

به گزارش جام جم آنلاین همدان و به نقل از روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق استان همدان، علی سهرابی بیدار با بیان اینکه تأمین برق چاه‌ها و ایستگاه‌های پمپاژ آب شهری از اولویت‌های برنامه این شرکت است، اظهار کرد: در همین راستا از ابتدای شروع بحران آب در همدان 33 حلقه چاه آب و یک ایستگاه پمپاژ برق‌دار شد و دو ایستگاه پمپاژ نیز افزایش قدرت یافت.

وی افزود: این شرکت با اتکا بر تجربه و توان بالای فنی و پرسنلی و با استفاده از ظرفیت پیمانکاران برای برق‌دار کردن هر یک از چاه‌ها و ایستگاه‌های پمپاژ حداکثر طی مدت 2 الی 3 روز اقدامات مورد نیاز را با توجه به حجم توسعه شبکه‌ لازم انجام داده است.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان همدان عنوان کرد: برای برق‌دار کردن ایستگاه پمپاژ شماره 3، احداث 1.8 کیلومتر شبکه، نصب یک دستگاه اتوبوستر و یک دستگاه ترانسفورماتور 100 کیلوولت آمپر و تحویل ایستگاه زمینی 20 کیلوولت با تلاش شبانه‌روزی طی مدت 48 ساعت انجام شد.

وی با اشاره به خدمت‌رسانی بی‌وقفه شرکت توزیع نیروی برق استان همدان در تأمین آب شرب همدان ادامه داد: با توجه به حساسیت ایستگاه مورد نظر برای تأمین آب شرب شهر همدان، طی اقدامی جهادی با حضور بیش از 30 اکیپ عملیاتی نسبت به اصلاح و تعمیر 23 کیلومتر از خطوط تغذیه‌کننده این پمپاژ (خط 20 کیلوولت سرایجوق) طی مهر ماه سال جاری انجام شد.

سهرابی بیدار با بیان اینکه برای رفع هر گونه نوسانات در شبکه نیز یک دستگاه اتوبوستر برای اصلاح سطح ولتاژ خط تغذیه‌کننده این پمپاژ نصب شد، افزود: با توجه به نیاز تأمین برق پایدار و همچنین افزایش قدرت مانور و کاهش خاموشی‌های احتمالی شبکه‌ای، این شرکت نسبت به نصب دو دستگاه سکسیونر قابل قطع و وصل از راه دور (RTU) اقدام کرده است.

وی یادآور شد: همچنین با توجه به تعدد خاموش و روشن شدن الکتروموتورهای پمپاژ شماره 3 و افزایش بار ضربه‌ای بر روی شبکه برای جلوگیری از هر گونه خاموشی، یک دستگاه ریکلوزر و دو سری کات اوت تیغه‌ای به منظور افزایش قدرت مانور و پایداری شبکه نصب شد.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان همدان با اشاره به قرار گرفتن شبکه‌های توزیع در فضای آزاد و با بیان اینکه احتمال هر گونه حادثه بر اثر حوادث غیرمترقبه اجتناب‌ناپذیر است، تأکید کرد: در راستای تأمین برق مستمر پمپاژ شماره 3 با توجه به بُعد مسافت به مرکز گل‌تپه، یک اکیپ برای رفع هر گونه اتصالی و خاموشی احتمالی به صورت 24 ساعته آماده‌باش است.

وی خاطرنشان کرد: با توجه به اقدامات انجام شده از قبیل تعمیرات و نصب تجهیزات حفاظتی، تعداد قطعی در ماه گذشته به دو مورد قطعی گذرا رسیده است که این موارد نیز با اقدام فوری همکاران آماده‌باش و سختکوش سریع رفع مشکل شده است.

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰
صعود به عشق مردم وطنم

گفت‌وگوی «جام‌جم» با امیرمحمد دانایی،جوان‌ترین ایرانی صعودکننده به اورست در آستانه سفر به کوه وحشی

صعود به عشق مردم وطنم

نیازمندی ها