جزئیات شهادت ۲ مدافع امنیت در بیرم استان فارس

رئیس‌ کل‌ دادگستری فارس با اشاره به جزئیات چگونگی شهادت ۲ مدافع امنیت در شهر بیرم‌ فارس اعلام کرد: پرونده قضایی تشکیل شده و تحقیقات اولیه جهت شناسایی قاتلان در حال انجام است.
کد خبر: ۱۳۸۳۲۴۶

به گزارش جام جم آنلاین از روابط عمومی دادگستری استان فارس، حجت الاسلام والمسلمین سید کاظم موسوی گفت: حوالی ساعت ۰۴:۵۳ صبح جمعه ۲۲ مهرماه ۱۴۰۱ در خیابان امام سجاد(ع) شهر بیرم لارستان، راکب و ترک نشین ناشناس یک دستگاه موتورسیکلت فاقد پلاک در حین شعار نویسی توسط ۲ مأمور تعقیب می شوند که متهمان با شلیک سلاح گرم سروان نورالدین جنگجو ۳۸ ساله جمعی سپاه پاسداران را از ناحیه سر و طلبه بسیجی هادی عرفانی ۳۵ ساله را از ناحیه سینه مورد اصابت گلوله قرار دادند که هر ۲ نفر به درجه رفیع شهادت نائل شدند.

وی با بیان اینکه رئیس دادگاه عمومی بخش بیرم جهت پیگیری موضوع بلافاصله در محل حادثه حاضر شده است تصریح کرد : پرونده قضایی تشکیل شده و تحقیقات اولیه جهت شناسایی قاتلین در حال انجام است.

رئیس شورای قضایی استان فارس ضمن تسلیت به خانواده شهیدان جنگجو و عرفانی افزود: برخورد قاطع با اخلالگران نظم و امنیت اجتماعی در دستور کار است و متهمین متواری این پرونده نیز در سریع ترین زمان به سزای عمل خود خواهند رسید.

بیرم از توابع شهر لارستان در جنوب غرب استان فارس و در ۳۷۰ کیلومتری شیراز واقع شده است .

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها