فرمانده نیروی انتظامی ویژه شرق استان تهران گفت: پلیس سازمان خدماتی، فرهنگی و اجتماعی است و سعی کرده در وقایع اخیر، فتنه را کنترل کند و شهر در امنیت باشد، پلیس با تمام توان در خدمت مردم خواهد بود و خدمت رسانی خواهد کرد.
کد خبر: ۱۳۸۲۶۸۵

به گزارش جام جم آنلاین، سردار کیومرث عزیزی، فرمانده فراجا ویژه شرق استان تهران صبح یکشنبه ۱۷ مهر ماه در مراسم صبحگاه مشترک که با حضور نیروهای نظامی، انتظامی و مسؤولان شهرستانی و استانی در یگان ویژه شرق استان تهران برگزار شد، با گرامیداشت نام و یاد تمام شهدای انقلاب اسلامی ایران بخصوص شهدای نیروی انتظامی که در راستای امنیت مردم به درجه رفیع شهادت نایل آمدند، گفت: در هفته ناجا در شرق استان تهران، مسؤولان و مردم با حمایت خود از ناجا باعث تقویت و پیشرفت می‌شوند و این پیشرفت باعث خدمات رسانی بهتر می شود.

فرمانده انتظامی ویژه شرق استان تهران افزود: افتخار می‌کنیم خادم امنیت مردم هستیم، روزانه بیش از هزار خدمات به مردم در شرق استان تهران توسط پلیس ارائه می‌شود که باعث خشنودی ما است.

سردار عزیزی بیان کرد: حمایت های مقام معظم رهبری از نیروی انتظامی باعث تقویت روحیه پلیس شد که باعث خدمت رسانی بیشتر می‌شود.

وی تصریح کرد: استانداری تهران بیش از ۴۰ میلیارد تومان به فراجا شرق استان تهران کمک کرده که این اعتبارات در راستای خرید تجهیزات صرف شده است و پلیس در مقابل تهدیدات منافقین و فتنه گران ایستاده است و این فتنه ننگین نیز رفع خواهد شد.

سردار عزیزی در پایان گفت: از حمایت‌های مردم، مسؤولان و ائمه جمعه و جماعت تقدیر می‌کنیم که باعث افزایش خدمتگزاران خود در فراجا شده است.

منبع: ایسنا

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها