خاتمی: غربی‌ها در حالی دستور قطع برنامه‌های برون‌مرزی را صادر کردند که ادعای طرفداری از آزادی بیان دارند

واکنش ائمه جمعه به حذف شبکه‌های ایران از ماهواره

امام جمعه کرج

دشمن با تمام توان به دنبال خدشه دار کردن کرامت زنان مومن است

امام جمعه کرج گفت: در جریانات روزهای گذشته کرامت و حیای بانوان مورد خدشه قرار گرفت و در این بین خود خواهران مومنه باید با حضور فعالانه در صحنه در مقابل این جریانات حضور داشته باشند.
کد خبر: ۱۳۸۲۵۳۸

به گزارش جام جم آنلاین البرز:

آیت الله حسینی همدانی گفت: دشمنان کرامت و حیای بانوان را در حوادث اخیر مورد خدشه قرار دادند و در این بین خود خواهران مومنه باید با حضور فعالانه در صحنه و در مقابل این جریانات حضور داشته باشند، باید در مقابل این برهنگی سازمان یافته بایستند، کار دست خود شماست و هیچ نهادی نمی تواند کاری که دست خود شماست را انجام دهد.

امام جمعه کرج در ابتدای خطبه های نماز جمعه امروز که با اشاره به هفته وحدت افزود: سیره و سبک رسول خدا در بین ائمه اطهار وجود داشت، رسول خدا با تدبیر اسلام را توسعه داد، ایجاد اتحاد ملی و وفاق و امنیت در جامعه آن زمان بود، رسول خدا با به‌کار بردن سیاست ویژه ای وحدت دینی سیاسی و فرهنگی ایجاد کرد.

آیت الله حسینی همدانی می گوید: اگر سیره رسول خدا خوب دنبال شود حکومت جهانی اسلام محقق خواهد شد، همانطور که جمهوری اسلامی نیز این نوید را داد که از بین بردن طاغوت پس از ۲۵۰۰ سال و ایجاد حکومت اسلامی شدنیست.

او  افزود: مسجد سوزی و مسلمان کشی جزو کارها و برنامه هایی آنهاست که باعث ایجاد اختلاف بین ملت ها و دولت ها شدند، امروز ها در اطراف آذربایجان، ارمنستان و در داخل به دنبال اختلاف بین قوم هایی مانند کردستان و بلوچستان هستند.

امام جمعه کرج می گوید: گروه های مختلفی مانند داعش را درست کردند تا وحدت جهان اسلام را از بین ببرند و انشالله پوزه مستکبران را اقوام مختلف با وحدتی که دارند  هفته وحدت امسال به خاک خواهند مالید.

آیت الله حسینی همدانی در ادامه با اشاره به این  که دشمنان سال هاست به دنبال نقشه و توطئه هستند افزود: دشمنان اما با حضور مردم  همیشه در صحنه با شکست مواجه می‌شوند دشمنان از فشار های مختلف استفاده می‌کنند اما مردم متحد تر می‌شوند.

امام جمعه کرج در بخش دیگری از سخنان خود گفت: باید در همه حال قدردان رهبری باشیم که با تدبیر همیشه نقشه های دشمنان را دفع می‌کنند.

او افزود: امروز توان بازدارندگی ایران فقط پشت مرزها نیست، مگر امریکا نمیخواست غرب آسیا را آمریکایی کند با حمله به افغانستان و عراق، اما با تدبیرهای ایشان آمریکا مفتضحانه از همه این کشور ها بیرون رفت.

آیت الله حسینی همدانی گفت: اگر درایت رهبری نبود امروز در حوزه های مختلف نظامی، علمی، اقتصادی و سیاسی به این درجه نمیرسیدیم، درایت ایشان در همه امور باعث سربلندی کشور در جهان شده است.

او افزود: وقتی میبینیم امروز دشمن به دنبال هدف قرار دادن خود رهبریست و اصل ولایت فقیه را نشانه گرفتند، در همین استان هم از عده ای کوچک‌ انقلابی انتظار بیشتری داشتیم که نه محکوم کردند نه چیزی گفتند و نه در صفحات مجازی خود اقدامی کردند و از مردم عقب ماندند.

امام جمعه کرج می گوید: از دستگاه دیپلماسی هم می خواهیم که با جدیت بیشتری در برابر سران کشورهایی که به دنبال آشوب گری در ایران هستند  برخورد کنند.

آیت الله حسینی همدانی افزود: نیروی انتظامی هم با تلاش خود به دنبال ایجاد آرامش در کشور است و به دنبال دفاع از ارزش هاست همه دستگاه ها هم باید با هماهنگی بیشتری فعالیت کنند تا هزینه ای بر دستگاه های دیگر نگذارند.

http://jamejamonline.ir

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها