دیدار فرماندار دشتستان با معاون وزیر صمت؛

در نمایشگاه ایران اکسپو ۲۰۲۴

فرماندار دشتستان؛ 

بودجه عشایر شهرستان در سال جاری 13برابر شد

به مناسبت روز روستا و عشایر  29 پروژه عمرانی در حوزه عشایری شهرستان با حضور  فرماندار دشتستان افتتاح و کلنگ زنی شد
کد خبر: ۱۳۸۲۵۲۸

به گزارش جام جم آنلاین بوشهر و به نقل از روابط عمومی فرمانداری دشتستان، احمد بنافی فرماندار دشتستان به مناسبت روز روستا و عشایر با حضور در میان عشایر بخش بوشکان گفت : عشایر  نماد فرهنگ، هویت، استقلال، خودکفایی و خوداتکایی هستند .

وی یادآور شد: عشایر الگویی برای خودکفایی، استقلال و عدم وابستگی هستند، باید  فرهنگ استقلال، آزادگی و حریت را از عشایر عزیز به عاریت بگیریم و  در حوزه های مختلف مدیریتی بکار بگیریم تا موفق  شویم.
بنافی با تاکید اینکه دشمنان کشور به دنبال وابسته کردن ایران هستند گفت :  کشور در دولت مردمی ایران قوی،  در مسیر تعالی قرار گرفته، چالش ها و مشکلات  حاصل از وابستگی را یکی پس از دیگری با خودکفایی و خوداتکایی از بین می برد.
وی در ادامه عنوان نمود : افتخار میکنیم که دشتستان میزبان بیش از 75 درصد از عشایر استان می باشد که با توافقات صورت گرفته از محل اعتبارات تملک دارایی، اعتبارات عشایر شهرستان را 13 برابر کرده‌ایم تا بتوانیم غبار محرومیت را از سیمای  زیبای عشایر شهرستان پاک کنیم.
فرماندار دشتستان از گسترش جاده و تسهیل در فرایند تردد عشایر، آبرسانی و تامین آب شرب و توسعه زیرساخت ها و محرومیت زدایی  را از جمله برنامه های در دست اقدام دولت در حوزه عشایر شهرستان دشتستان دانست.
لازم به ذکر است در این روز 29  پروژه با اعتبار 71/050/000/000ریال اعتبار  شامل  24 پروژه افتتاح و5 پروژه  کلنگ زنی شد.
 

 

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها