سخنگوی شرکت هواپیمایی ایران ایر تشریح کرد:

جزییات گزارش خلبان ایران ایر از مشاهده موش در هواپیما

اطلاعیه‌ ماهان درباره خبر «بمب‌گذاری در هواپیمای پرواز تهران-گوانگژو»

هواپیمایی ماهان طی اطلاعیه‌ای درباره تهدید بمب‌گذاری در هواپیمای این شرکت هواپیمایی اعلام کرد:‌ به‌نظر می‌رسد طرح چنین گزارشاتی در شرایط کنونی بین‌المللی صرفاً با هدف برهم زدن امنیت و آرامش روانی مطرح شده است.
کد خبر: ۱۳۸۲۱۲۱
به گزارش جام جم آنلاین، در جریان نشر خبری در رسانه‌های هندی مبنی بر احتمال بمب‌گذاری در یک هواپیمای ایرانی، شرکت هواپیمایی ماهان اطلاعیه‌ای به شرح زیر منتشر کرد:

«در پی انتشار ادعایی مبنی بر «تهدید به بمب گذاری در پرواز شرکت هواپیمایی ماهان بر فراز هند و درخواست فرود اضطراری»؛ روابط عمومی شرکت هواپیمایی ماهان به اطلاع رساند هواپیمای مسافری ایرباس ۳۴۰ این شرکت از مبدأ تهران به مقصد گوانگژو در کشور چین در حرکت بوده است و خلبان به محض اطلاع از احتمال بمب‌گذاری در پرواز مراتب را با مرکز مراقبت در میان گذاشته و به تشخیص مرکز کنترل عملیات ماهان مبنی بر ساختگی بودن این ماجرا و امنیت کامل پرواز به مسیر خود ادامه می‌دهد.

به‌نظر می‌رسد طرح چنین گزارشاتی در شرایط کنونی بین المللی و داخلی به‌منظور برهم زدن امنیت و آرامش روانی مطرح شده است.

شرکت هواپیمایی ماهان در راستای اهداف عالیه خود که در درجه اول حفظ امنیت پرواز و همچنین خدمت رسانی مطلوب به مسافرین بوده است عزم خود را بیش از پیش جزم نموده است. شایان ذکر است این پرواز در زمان مقرر در سلامت کامل به زمین نشسته است.»

به گزارش تسنیم، پیش از این کاپیتان محمد محمدی‌بخش، رئیس سازمان هواپیمایی کشوری در گفتگو با خبرنگار تسنیم در رابطه با اتفاق پیش آمده، گفت: براساس اطلاعاتی که داریم ساعتی پیش مداخله‌ای در مسیر پرواز هواپیمای ایرانی شرکت ماهان در آسمان هند صورت گرفته که مبتنی بر یک گزارش تأیید نشده اولیه بوده است. بعد از بررسی‌های به عمل آمده، تصمیم بر ادامه مسیر گرفته شد و هواپیمای ایرباس تا ساعتی دیگر در گوانگژو به زمین می‌نشیند.

محمدی‌بخش گفته بود، اطلاعات تکمیلی بعد از اتمام پرواز و فرود هواپیمای ایرانی در ارتباط با خلبانان کسب می‌شود و راویت کامل‌تر طرف ایرانی ماجرا منتشر می‌شود.(خبرگزاری تسنیم)
newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰
صعود به عشق مردم وطنم

گفت‌وگوی «جام‌جم» با امیرمحمد دانایی،جوان‌ترین ایرانی صعودکننده به اورست در آستانه سفر به کوه وحشی

صعود به عشق مردم وطنم

نیازمندی ها