اداره کل هواشناسی استان تهران اعلام کرد

افزایش دمای تهران تا پایان هفته

اداره کل هواشناسی استان تهران اعلام کرد:

وزش باد شدید و خیزش گرد و خاک در نیمه‌ جنوبی تهران

بر اساس اعلام اداره کل هواشناسی استان تهران، وضعیت جوی این استان در ارتفاعات به‌ویژه ارتفاعات شمال شرق افزایش ابر و وزش باد و در نیمه جنوبی استان وزش باد شدید و خیزش موقتی گرد و خاک پیش‌بینی می‌شود.
کد خبر: ۱۳۸۲۰۲۸

به گزارش جام جم آنلاین، بر اساس بررسی داده‌ها و نقشه‌های پیش‌یابی هواشناسی، وضعیت جوی استان تهران در ساعات بعد از ظهر امروز(۱۰ مهرماه) در ارتفاعات استان به‌ویژه ارتفاعات شمال شرق، افزایش ابر، وزش باد، دربعضی ساعات همراه با رگبار و رعد و برق و در نیمه‌ جنوبی وزش باد گاهی وزش باد شدید و در مناطق مستعد همراه با خیزش موقتی گرد و خاک و کاهش کیفیت هوا و دید افقی پیش‌بینی می‌شود.

از فردا (۱۱ مهرماه) تا اواخر هفته جاری جوی پایدار همراه با افزایش نسبی دما و مناطق پرتردد شهری غبار محلی همراه با کاهش کیفیت هوا پیش‌بینی می‌شود.

بر اساس اعلام اداره کل هواشناسی استان تهران، ایستگاه ورامین با بیشینه دمای ۳۲ درجه سانتیگراد گرمترین نقطه استان تهران در ۲۴ ساعت گذشته گزارش شده است.

آسمان تهران فردا (۱۱ مهرماه) کمی ابری و غبار صبحگاهی و در بعضی ساعت‌ها وزش باد با حداقل دمای ۱۸ و حداکثر دمای ۳۱ درجه سانتیگراد و طی ‌سه‌شنبه (۱۲ مهرماه) صاف تا کمی ابری و همراه با غبار صبحگاهی و در بعد از ظهر وزش باد با حداقل دمای ۱۹ و حداکثر دمای۳۳ درجه سانتیگراد پیش‌بینی می‌شود.

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها