درباره ۲حریف تدارکاتی تیم‌ملی فوتبال ایران

پاگشا در وین، آنالیز در تهران

رئیس فدراسیون فوتبال گفت: درمورد پرونده ویلموتس اعتراض خود را به فیفا اعلام کردیم.
کد خبر: ۱۳۸۱۱۶۸

به گزارش جام جم آنلاین، مهدی تاج در حاشیه مجمع امروز هیئت فوتبال مازندران در مورد کمک فدراسیون به این هیئت برای ساخت ساختمان هیئت فوتبال اظهار داشت: امروز اتفاق خوبی افتاد، کادر هیئت رئیسه این هیات با انتخاب نماینده باشگاه‌ها، نماینده هیئت‌ها و نواب رئیس تکمیل شد. این لازمه توسعه بود، زیرا باید کادر تکمیل می‌شد تا رئیس هیئت بتواند با همکارانش کار را پیش ببرد.

وی افزود: استان مازندران سهم بسیار بی‌نظیری در فوتبال کشور دارد. حدود ۶۰ بازیکن لیگ برتری از این استان داریم و سهم مازندران در تیم ملی نوجوانان، جوانان و حتی بزرگسالان زیاد است. در فوتبال بانوان و ساحلی هم چنین وضعیتی دارد. برای ما توسعه فوتبال مازندران خیلی اهمیت دارد و خیلی علاقه داریم رونق فوتبال در این استان از این که الان هست بیشتر شود.

رئیس فدراسیون فوتبال خاطرنشان کرد: زحمات زیادی در گذشته کشیده شده و اکنون هم رحیم خلردی و همکارانش زحمت زیادی می‌کشند. به هر جهت من اعتقاد دارم باید کار دارای مجموعه ساختاری و سخت افزاری هم باشد. یکی از این موارد ساخت ورزشگاه‌های مناسب است. با حسن رنگرز، دوست عزیزم صحبت کرد و بعدازظهر نیز جلسه‌ای با استاندار خواهیم داشت تا ورزشگاه وطنی و سایر ورزشگاه‌های استان لازمه و شرایط انجام بازی‌های لیگ برتر را داشته باشند.

تاج خاطرنشان کرد: موضوع دیگر بحث ساختمان هیئت فوتبال است، بعدازظهر امروز کلنگ این ساختمان را خواهیم زد و قرار شد من هم فردا ۲۰۰ میلیون تومان کمک کنم. اولین چراغ کار را فدراسیون فوتبال روشن خواهد کرد و امیدوارم سایرین نیز بتوانند این کار را انجام بدهند تا ساختمانی خیلی خوب و در خور شان هیات مازندران داشته باشیم.

وی در مورد برنامه‌هایش برای توسعه زیرساخت‌ها در استان‌ها عنوان کرد: در زمان ریاست محمد دادکان در فدراسیون فوتبال کار شروع شد و زمین‌هایی برای هیات‌های فوتبال گرفتیم. ساختمان خیلی از هیات‌ها در زمان خودش و سایر روسای فدراسیون مثل من، کفاشیان، صفایی فراهانی و عزیزی خادم ساخته شد. من هم باید این کار را ادامه بدهم. بسیاری از استان‌های ما اکنون ساختمان خوب و در خور ندارند. همین الان استان خوزستان و... مشکل دارند. به ویژه باید در مورد استان‌های برخوردار که ویترینی در فوتبال کشور دارند، تلاش کنیم این اتفاق بیفتد. ان‌شاءالله از دو روز دیگر کار ساخت ساختمان هیات مازندران را شروع می‌کنند و خودشان امیدوار هستند که دو ساله آن را تحویل بدهند.

رئیس فدراسیون فوتبال در خصوص اینکه هیات رئیسه هیات فوتبال مازندران پس از ۳۰ سال تغییر کرد و عملکرد تیم جدید این هیات را در دوره فعالیت‌شان چگونه دیده است، گفت: ارزیابی من مثبت است. اعتقاد دارم اتفاق خوبی می‌افتد، هر چند خودم هم در گذشته نقش داشتم و هشتمین بار است که به مجمع مازندران می‌آیم. در گذشته کار‌های بسیار مثبت و مفیدی انجام شده و اکنون هم خیلی امیدوار هستم که اتفاقات خیلی خوبی بیفتد.

وی در خصوص نامه اخیر فیفا برای پرداخت طلب ویلموتس توضیح داد: در این نامه سوالات متعددی وجود دارد. در آن آمده اگر اعتراضی داریم اعلام کنیم و ما هم اعتراض خود را نوشتیم. اعتراض ما این است که اساس پرونده ویلموتس به دلیل تحریم ما بوده که نتوانستیم به موقع پول را پرداخت کنیم. در شرح رای هم به صراحت به این موضوع اشاره شده است، همچنان هم تحریم هستیم و می‌خواهیم فیفا تحریم را بردارد و پول‌های ما را بدهد تا بتوانیم روند عادی خود را طی کنیم.

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها