دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان هرمزگان در جریان بازدید از زندان بندرعباس، درخواست‌های قضایی ۲۱۷ نفر از مددجویان را بررسی کرد.
دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان هرمزگان در جریان بازدید از زندان بندرعباس، درخواست‌های قضایی ۲۱۷ نفر از مددجویان را بررسی کرد.
کد خبر: ۱۳۸۰۸۲۴

 

هرمزگان-جام جم انلاین-دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان هرمزگان در جریان بازدید از زندان بندرعباس، درخواست‌های قضایی ۲۱۷ نفر از مددجویان را بررسی کرد.

 

دادستان مرکز استان هرمزگان به همراه معاونین و ۳۵ نفر از قضات دادسرای عمومی و انقلاب بندرعباس از زندان این شهرستان بازدید نمودند.

 

دادستان بندرعباس و مسئولین قضایی در جریان این بازدید، ضمن بررسی درخواست‌های ۲۱۷ نفر از مددجویان در خصوص موارد مطرح شده، دستورات لازم را صادر نمودند.

 

دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان هرمزگان در ادامه با حضور در بند‌ها و ندامتگاه‌های مختلف، ضمن گفت‌وگو و دیدار چهره به چهره با زندانیان و بازرسی از شرایط و محل نگهداری آنها، خطاب به مسئولان قضایی و مدیران زندان دستورات و توصیه‌های لازم را ارائه کرد.

 

علیرضا احمدی منش در حاشیه این بازدید با بیان اینکه سیاست‌های ابلاغی از سوی رئیس قوه قضائيه مبنی بر رسیدگی به امور زندانیان و کاهش جمعیت کیفری، در دستگاه قضایی استان هرمزگان مجدانه در حال پیگیری است، بیان کرد: در این راستا برای قضات دادسرای مرکز استان هرمزگان، برنامه های بازدید منظم از ندامتگاه ها پیش بینی شده که با ساز و کارهای نظارتی لازم و به صورت مستمر اجرا می شود.

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها