رهبر جنبش انصارالله یمن ضمن تأکید بر شکست ائتلاف متجاوز سعودی در تحقق اهداف خود علیه ملت یمن، گفت: امنیت و ثبات یمن به نفع همه همسایگان است.
کد خبر: ۱۳۸۰۴۶۵

به گزارش جام جم آنلاین، سید عبدالملک بدرالدین الحوثی، دبیرکل انصار الله یمن پنج شنبه شب در مراسم رژه عظیم نیروهای زیر نظر وزارت کشور یمن در صنعا و تشکیلات وابسته به آن سخنرانی کرد.

سید عبدالملک بدرالدین الحوثی ضمن تشکر از مقامات وزارت کشور و تشکیلات وابسته به این وزارتخانه و با تقدیر از برگزار کنندگان این رژه نظامی گفت: این رزمایش نظامی و فعالیت‌های مختلف وزارت کشور در راستای حمایت از مردم و تحکیم ثبات در یمن قرار دارد. وزارت کشور یمن با توکل به خداوند و بر اساس تجربه عملی و کارنامه‌ای پر از دستاوردهای بزرگ، به جلو حرکت می‌کند. کارنامه وزارت کشور یمن مملو از خنثی کردن تلاش‌های جنایتکارانه و خرابکارانه دشمنان است.

وی ادامه داد: ائتلاف متجاوز سعودی علاوه بر تهاجم نظامی و قتل عام، نبرد دیگری را برای هدف قرار دادن امنیت و ثبات مردم ما آغاز کرد. ائتلاف متجاوز برای تحقق این هدف، سخت کار کرد و از تکفیری‌ها و دیگران برای اجرای طرح‌های جنایتکارانه مانند بمب گذاری استفاده کرد. به لطف خداوند و تلاش‌های وزارت کشور و نهادهای مختلف امنیتی، ائتلاف متجاوز سعودی نتوانست به اهداف جنایتکارانه خود دست یابد.

رهبر جنبش انصارالله تصریح کرد: دشمن به دنبال ترور دولتمردان و جریان‌های مردمی ضد ائتلاف متجاوز بود که در بیشتر این تلاش‌ها ناکام ماند. ائتلاف متجاوز، توانایی‌های مادی خود را در راستای خرابکاری، ایجاد هرج و مرج و ضربه زدن به امنیت تحت عناوین سیاسی و اجتماعی به کار گرفت. دشمن در این زمینه فعالیت‌های گسترده‌ای داشت و شبکه‌های تبهکار را به کار گرفت، شبکه‌هایی که با جرایم سازمان یافته مردم ما را هدف قرار می‌دهند. از جمله جرایم سازمان یافته‌ای که دشمن روی آن کار کرده، اشاعه مواد مخدر، فحشاء، دزدی و اختلاس است، اما در تحقق این هدف ناکام ماند.

الحوثی خاطرنشان کرد: اگر دشمن در اجرای توطئه‌های خود موفق می‌شد، مردم ما به صورت روزانه گرفتار کشتارهای وحشیانه و جنایتکارانه تکفیری‌ها و سایر گروه‌ها می‌شد. ما امروز به اهمیت، نقش بزرگ و رسالت مقدس وزارت کشور و تشکیلات امنیتی آن پی برده‌ایم. وزارت کشور با قدرت و اثربخشی فراوان در میدان حضور دارد و عملکرد آن روز به روز در حال بهبود است. ارتباط وزارت کشور با مردم در موفقیت این وزارتخانه و عملکرد آن در سطح پیشرفته، از اهمیت بالایی برخوردار است.

وی در بخش دیگری از سخنانش اظهار داشت: امنیت و ثبات، حق مشروع مردم ماست و هدف قرار دادن امنیت مردم ما توسط دشمنان، حقیقت اهداف خصمانه آنها را آشکار می‌کند. ما به دشمنان درباره ادامه توطئه‌هایشان برای هدف قرار دادن مردم و کشورمان هشدار می‌دهیم. ما به دشمن می‌گوئیم که دستاوردهای وزارت کشور ما بیانگر شکست تلاش شما در ضربه زدن به این وزارتخانه است. امنیت کشور ما به نفع همه مردم همسایه است و ما آمادگی داریم در همکاری‌های امنیتی به نفع امت و ملت‌های خود مشارکت کنیم.

رهبر جنبش انصارالله در پایان گفت: عنصر قوت نیروهای امنیتی ما این است که از تربیت ایمانی و فرهنگ قرآنی برخوردار بوده و خالصانه به هویت ایمانی مردم ما وفادار است. قدرت وزارت کشور برای حفاظت از مردم یمن و تأمین امنیت آنها به کار گرفته می‌شود.

منبع: مهر

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰
فرزند زمانه خود باش

گفت‌وگوی «جام‌جم» با میثم عبدی، کارگردان نمایش رومئو و ژولیت و چند کاراکتر دیگر

فرزند زمانه خود باش

نیازمندی ها