بهمن امیری مقدم شامگاه سه شنبه در جلسه ستاد اربعین، با اشاره به استقبال زائران جهت تردد از مرز خسروی از تلاش های شبانه روزی خادمان حمل و نقل مسافر شهرداری کرمانشاه که به صورت جهادی و دلسوزانه در حال خدمت رسانی به زائران هستند تقدیر به عمل آورد.
کد خبر: ۱۳۸۰۲۸۹

جام جم آنلاین-استاندار کرمانشاه از خدمت رسانی ناوگان اتوبوسرانی سازمان مدیریت حمل و نقل مسافر شهرداری کرمانشاه به خاطر خدمت رسانی به زائرین اربعین حسینی در مرز خسروی تقدیر کرد.


به گزارش مرکز اطلاع رسانی شهرداری کرمانشاه، بهمن امیری مقدم شامگاه سه شنبه در جلسه ستاد اربعین، با اشاره به استقبال زائران جهت تردد از مرز خسروی از تلاش های شبانه روزی خادمان حمل و نقل مسافر شهرداری کرمانشاه که به صورت جهادی و دلسوزانه در حال خدمت رسانی به زائران هستند تقدیر به عمل آورد.

با توجه به بازگشت زائران به ایران، با خدمت رسانی تعداد ۱۵۰ دستگاه اتوبوس درون شهری به صورت ۲۴ ساعته و رانندگان در دو شیفت، جابجایی زائران در حال انجام است.

گفتنی است که خدمات رسانی به زائران اربعین با دستور مستقیم دکتر نادر نوروزی شهردار کرمانشاه و با مدیریت محمد مهدی احمدی رئیس سازمان مدیریت حمل و نقل مسافر درون شهری شهردار کرمانشاه صورت گرفته است.

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها