«جام‌جم» از تازه‌ترین چالش والدین دانش آموزان گزارش می‌دهد

سونامی قیمت سرویس‌مدارس

یزد - استاندار یزد از تدوین بسته تشویقی جهت استقبال جلب رضایت رانندگان سرویس مدارس و کاهش دغدغه ها خانواده در این حوزه خبرداد وگفت : دو فقره وام 50 میلیون تومانی قرض الحسنه بدون کارمزد به رانندگان سرویس مدارس اعطا می شود.
کد خبر: ۱۳۸۰۱۷۱

 به گزارش خبر نگار جام جم انلاین یزد ،مهران فاطمی یکی از دغدغه های والدین دانش آموزان به ویژه در شهر یزد را «سرویس مدارس» دانست و با اشاره به افزایش نامتعارف نرخ آن ها در همه استان ها اظهارداشت: خروجی جلسات متعدد اعضای شورای اسلامی شهر یزد با اتحادیه، اصناف، اداره کل آموزش و پرورش و ذی نفعان این حوزه، تصویب نرخی بر اساس آنالیزهای صورت گرفته از متغیرهای موثر و متاثر در نرخ نهایی کرایه سرویس بود.

وی با بیان اینکه نرخ مصوب مذکور، به نسبت نرخ سایر استان ها ارزان تر و متعارف تر است،افزود: با توجه به دغدغه جدی ما به کاهش فشارهای وارده بر خانواده دانش آموزان و نیز استقبال آژانس ها و سرویس های شخصی از نرخ مصوب، تصمیم جهادی با تدوین بسته تشویقی در این خصوص اخذ شد.

استاندار تصریح کرد: به منظور استقبال رانندگان، به سرویس هایی که وارد مدار سرویس مدارس شوند در دو نوبت 50 میلیون تومان وام قرض الحسنه بدون کارمزد پرداخت می شود.

فاطمی خاطرنشان ساخت: بر این اساس در شش ماه اول سال یک فقره وام 50 میلیون تومانی و برای ماه های باقی مانده از سال تحصیلی نیز 50 میلیون تومان دوم تقدیم می شود.

وی در ادامه با بیان اینکه فرآیند اجرایی آن با همکاری ما بین شورای شهر و فرمانداری یزد و اداره کل آموزش و پرورش استان اطلاع رسانی می شود، گفت : امید است محصول تصمیم گیری انجام شده، کاهش نگرانی خانواده ها و فشار هزینه های تحصیل فرزندان آن ها در حوزه سرویس مدارس شود.

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰
فرزند زمانه خود باش

گفت‌وگوی «جام‌جم» با میثم عبدی، کارگردان نمایش رومئو و ژولیت و چند کاراکتر دیگر

فرزند زمانه خود باش

نیازمندی ها