دکتر رضا تحویلیان، با بیان اینکه هم اکنون تمام نسخ استان بصورت الکترونیکی ثبت و پذیرش می شوند، گفت: در همین راستا نسخی که بصورت غیرالکترونیکی باشد مشمول تعرفه های بیمه ای نمی شود.
کد خبر: ۱۳۸۰۱۵۰

جام جم آنلاین-مدیرکل بیمه سلامت استان کرمانشاه از چاپ نسخ ویژه اربعین خبر داد و افزود: با استفاده از این نسخ غیرالکترونیکی زوار می توانند در طول مسیر در استان از خدمات درمانی با تعرفه بیمه‌ای بهره مند شوند.

تحویلیان با اشاره عدم دسترسی زوار اربعین به نسخ الکترونیکی و عدم امکان ثبت الکترونیکی نسخ در موکب های درمانی، گفت: در همین راستا جهت رفاه حال زوار نسخ ویژه ای برای این ایام (اربعین 1401) به چاپ رسیده و در اختیار موکب های درمانی قرار داده شده است.

وی افزود: چنانچه یک زائر به درمان سرپایی نیاز پیدا کند، می‌تواند به موکب های درمانی که از قبل مشخص شده مراجعه کند. پزشکان در این موکب ها خدمات درمانی و تشخیصی از جمله دارو، رادیولوژی، آزمایش و ... را در این نسخ سه برگی نوشته و در اختیار بیمار قرار می‌دهند.

تحویلیان گفت: بیماران با استفاده از این نسخ می‌توانند از داروخانه ها یا مراکز رادیولوژی و آزمایشگاهی طرف قرارداد بیمه سلامت خدمات را با تعرفه بیمه ای دریافت کنند.

مدیرکل بیمه سلامت استان کرمانشاه تصریح کرد: در خصوص بستری شدن زوار هم در صورتی که زائران فاقد هرگونه بیمه باشند، به محض بستری شدن تحت پوشش خدمات بیمه سلامت قرار می‌گیرند.

وی افزود: اگر هم زائران از بیمه برخوردار هستند در صورت بستری شدن، با ثبت کد ملی آنها در آن مرکز درمانی، نوع بیمه آنها مشخص شده و خدمات بر اساس آن به بیماران ارائه می شود.

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰
فرزند زمانه خود باش

گفت‌وگوی «جام‌جم» با میثم عبدی، کارگردان نمایش رومئو و ژولیت و چند کاراکتر دیگر

فرزند زمانه خود باش

نیازمندی ها