title
ما در ادامه محتوا قصد داریم که به ‌صورت کامل برای شما در رابطه با خدمات چاپ جعبه و بسته‌ بندی صحبت کنیم.
کد خبر: ۱۳۷۹۹۲۳

موفق شدن در زمینه فروش محصولات تولید شده، تنها به کیفیت محصول و بستگی ندارد. در بسیاری از موارد ظاهر و بسته ‌بندی محصول می‌تواند تأثیرات بسیار مثبتی روی مشتریان بگذارد.

شاید بسیاری از شما این تجربه را پشت سر گذاشته باشید که از میان محصولات متنوع، به ‌صورت ناخودآگاه به سراغ محصولی رفته‌اید که بسته ‌بندی مناسب‌تر، زیباتر و صد البته مستحکم‌تری دارد. بسیاری از فعالان در زمینه طراحی و چاپ جعبه و همچنین فروش محصولات، به این نکته اذعان دارند که هر چه کیفیت بسته ‌بندی یک محصول بالاتر باشد، مخاطب راحت‌تر به آن محصول اعتماد می‌کند.

این ‌که افراد ببینند شما روی بسته‌ بندی محصولات خودتان دقت و تمرکز زیادی دارید، آن ‌ها را قانع می‌کند که شما به ‌عنوان یک تولید کننده کار خود را به‌ درستی انجام داده‌اید. ما در ادامه محتوا قصد داریم که به ‌صورت کامل برای شما در رابطه با خدمات چاپ جعبه و بسته ‌بندی صحبت کنیم و به شما بگویم که برای استفاده از این خدمات باید به چه نکاتی توجه داشته باشید.

 مراحل چاپ جعبه کدام ‌ها می‌باشند؟

به‌ طور کلی مراحل چاپ جعبه در دو مرحله خلاصه می‌شود. بیایید با یکدیگر این نوع مرحله را بررسی کنیم. 

طراحی ظاهر جعبه 

در مرحله اول شما باید ویژگی‌ های ظاهری جعبه خودتان را انتخاب کنید. هر محصولی،  با توجه به ویژگی‌‌ هایی که دارد، در اندازه ‌های گوناگونی طراحی می‌شود. شما باید با توجه به اندازه محصول خود، از مناسب‌ترین بسته ‌بندی بهره ببرید. در قدم بعدی، باید برای چاپ جعبه، ظاهر مورد پسند خودتان را طراحی کنید تا بتوانید طرح‌ ها رنگ ‌ها را روی جعبه ‌ها اعمال کنید. علاوه‌ بر استحکام و اندازه مناسب، شما باید به طرح و رنگ جعبه نیز دقت و توجه زیادی داشته باشید تا بتوانید به ‌خوبی به جذب مخاطب بپردازید. از نرم ‌افزار های متنوعی بهره گرفته می‌شود تا بر اساس اندازه محصول، یک جعبه مناسب طراحی شود. برای طراحی جعبه، شما باید با توجه به فاکتور های روان‌ شناسی و ویژگی ‌های محصول خود از رنگ ‌ها و طراحی‌ های متنوعی استفاده کنید. هر چه طراحی شما خلاقانه‌تر و حرفه‌ای‌تر باشد، تاثیرگذاری آن روی مخاطب بسیار بیشتر خواهد بود.

 

انتخاب نوع جعبه 

 

بعد از این‌ که شما ظاهر جعبه را طراحی کردید نوبت به چاپ جعبه بسته ‌بندی می‌رسد. در حال‌ حاضر انواع متفاوت و گوناگونی از جعبه‌ های بسته‌ بندی وجود دارند که می‌توانند به شما کمک کنند تا محصولات خود را به‌ صورت کاملاً حرفه‌ای بسته‌ بندی کنید. برای مثال جعبه‌ های مقوایی، جعبه ‌های کارتنی و یا جعبه‌ های هارد باکس جز آن دسته از جعبه ‌هایی هستند که شما می‌توانید از آن‌ ها بهره ببرید. ما در ادامه برای شما بیشتر در رابطه با انواع متفاوت هر کدام از این جعبه ها صحبت کرده‌ایم. 

 

مراحل چاپ جعبه کدام ‌ها می‌باشند؟

 

بررسی انواع متفاوت مواد اولیه‌ای که برای چاپ جعبه مورد استفاده قرار می‌گیرند

 

برای چاپ جعبه بسته ‌بندی از مواد اولیه متفاوت و گوناگونی بهره گرفته می‌شود. هر کدام از این مواد اولیه ویژگی‌ های منحصر به‌ فرد خودشان را دارند. شما باید با توجه به بودجه‌ای که در دست دارید و ویژگی‌ های محصول خود، به سراغ مناسب‌ترین انواع این جعبه‌ های بسته‌ بندی بروید. بیایید با یکدیگر برخی از انواع متفاوت این جعبه ‌ها را بررسی کنیم. 

 

جعبه‌ های مقوای 

 

جعبه ‌های مقوایی همان‌ طور که از نام آن‌ ها پیداست با مقوا درست شده‌اند. چاپ جعبه مقوایی کار نسبتاً راحتی است و محصولاتی که در این جعبه ‌ها قرار می‌گیرند نیز تا حد نسبتاً زیادی سالم باقی می‌مانند. این جعبه‌ ها به‌ راحتی برش داده می‌شوند و می‌توانند طرح‌ ها و رنگ‌ های متفاوتی را بپذیرند. اگر محصولات شما اندازه‌ ی نسبتاً  کوچکی دارند، استفاده از انواع متفاوت جعبه مقوایی برای چاپ جعبه و بسته ‌بندی برای شما گزینه ای مناسب و کاربردی می‌باشد. 

 

جعبه‌ های کارتنی 

 

جعبه‌ های کارتنی برای محصولات نسبتاً بزرگ‌تر و سنگین‌تر مورد استفاده قرار میگیرند. اگر به‌ دنبال استفاده از خدمات چاپ جعبه بسته ‌بندی برای محصولاتی هستید که معمولاً اندازه بیشتر از سی سانتی‌متر دارند، استفاده از انواع بسته ‌بندی کارتنی برای شما گزینه مناسبی می‌باشد. کارتن ‌ها نیز درست مانند مقوا ها، شکل ‌پذیری و رنگ ‌پذیری مناسبی دارند و شما می‌توانید هر طرح و رنگی که می‌خواهید را روی آن‌ ها پیاده کنید. به این موضوع توجه داشته باشید که تنها برای محصولاتی که اندازه بزرگی دارند از خدمات چاپ جعبه کارتنی بهره ببرید. برای محصولات کوچک استفاده از جعبه ‌های کارتنی، علاوه‌ بر غیرحرفه‌ای نشان ‌دادن بسته ‌بندی، هزینه ‌های زیادی را از شما خواهد گرفت. 

 

جعبه هاردباکس 

 

جعبه‌ های هاردباکس جعبه هایی می‌باشند که استحکام و زیبایی مثال ‌زدنی دارند. این جعبه ‌ها معمولاً برای محصولاتی مورد استفاده قرار می‌گیرند که بسیار آسیب ‌پذیر هستند و به کشور های دیگر صادر می‌شوند. اگر محصولاتی که شما تولید می‌کنید بسیار محصولات حساسی هستند و همچنین شما می‌خواهید کلاس کار خود را بالاتر ببرید می‌توانید از خدمات چاپ جعبه بسته ‌بندی هاردباکس بهره ببرید. با چاپ هاردباکس شما می‌توانید باکیفیت‌ترین بسته‌ بندی های موجود را برای محصولات خودتان داشته باشید. اگر در زمینه تولید محصولات هدیه‌ای فعالیت می‌کنید و محصولات شما گزینه ‌های بسیار مناسبی برای کادو دادن هستند، قطعا انتخاب جعبه‌ های هاردباکس می‌تواند فروش شما را چندین برابر کند. بهتر است که برای استفاده از جعبه‌ های هاردباکس، شما چند مدل طراحی متفاوت را داشته باشید تا دست خریداران برای استفاده از محصولات زیبا و متنوع  شما باز باشد. 

 

جعبه هاردباکس

 

هنگام استفاده از خدمات چاپ جعبه بسته ‌بندی، به چه مواردی دقت داشته باشیم؟

 

شاید بعد از خواندن این محتوا شما نیز تصمیم گرفته باشید تا از انواع متفاوت خدمات چاپ جعبه بهره ببرید. توجه به نکاتی که در این زمینه وجود دارند، می‌تواند به شما کمک کند تا از باکیفیت‌ترین و مناسب‌ترین خدمات در این زمینه بهره ‌ببرید. 

 

 

استفاده از مواد اولیه باکیفیت برای چاپ جعبه

 

حتما به سراغ خدمات‌ دهنده هایی بروید که مطمئن هستید از مواد اولیه با کیفیتی برای چاپ جعبه بهره می‌برند. در این شرایط می‌توانید مطمئن باشید که مشتریان از بسته‌ بندی ‌های شما راضی خواهند بود.

 

 

انتخاب بسته بندی های مناسب

 

بسته به نحوه حمل محصولاتتان شما ممکن است که به چند بسته ‌بندی نیاز داشته باشید. برای مثال اگر محصولات شما کوچک هستند، برای فروش این محصولات به ‌صورت عمده باید این بسته‌ بندی ‌های کوچک را در کارتن ‌های بزرگ قرار دهید. بسته به محصولات خود، سعی کنید که از باکیفیت‌ترین و مناسب‌ترین خدمات چاپ جعبه بهره ببرید تا بتوانید محصولات خود را به ‌صورت کاملاً سالم به دست مشتریان برسانید.

 

به طراحی هنگام چاپ جعبه دقت داشته باشید 

 

طراحی جعبه تاثیر بسیار زیادی روی انتخاب مشتری دارد. پس برای جذب بیشتر مشتری به سراغ خدمات ‌دهنده‌ای بروید که هم به طراحی و ظاهر بسته ‌بندی می‌پردازد، هم این طراحی را به ‌خوبی روی جعبه بسته‌ بندی پیاده می‌کند. 

 

هنگام استفاده از خدمات چاپ جعبه بسته ‌بندی، به چه مواردی دقت داشته باشیم؟

 

 

جمع بندی

 

با توجه به نکاتی که ما بیان کردیم، شما میتوانید با مراجعه به یک خدمات‌ دهنده معتبر، بهترین و مناسب‌ترین جعبه ‌ها را برای محصول خود انتخاب کنید. سایت چاپو، سایتی است که به شما کمک می‌کند با اندازه‌ گیری ‌های دقیق محصول خود و بررسی ویژگی ‌های آن، یک بسته‌ بندی مناسب را برای محصول خود تهیه کنید. اگر به ‌دنبال باکیفیت‌ترین و مناسب‌ترین خدمات چاپ جعبه بسته‌ بندی هستید و می‌خواهید که در اولین تلاش با کیفیت و مناسب‌ترین جعبه‌ ها برای بسته ‌بندی داشته باشید، می‌توانید سری به سایت چاپو بزنید. در این سایت انواع گوناگون و متفاوتی از جعبه‌ ها وجود دارند که شما می‌توانید با الهام گرفتن از آن‌ ها یک گزینه مناسب و زیبا را برای محصول خود انتخاب کنید. علاوه ‌بر این موارد، این خدمات‌ دهنده هزینه‌ های بسیار مقرون ‌به‌ صرفه‌ای را برای طراحی و تولید جعبه ‌های بسته بندی دارد.

ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها