اداره کل ورزش و جوانان استان هرمزگان در بیست و پنجمین جشنواره شهید رجایی موفق به کسب رتبه برتر در دو شاخص عمومی و اختصاصی درگروه آموزشی، پژوهشی و فرهنگی، شد.
اداره کل ورزش و جوانان استان هرمزگان در بیست و پنجمین جشنواره شهید رجایی موفق به کسب رتبه برتر در دو شاخص عمومی و اختصاصی درگروه آموزشی، پژوهشی و فرهنگی، شد.
کد خبر: ۱۳۷۹۵۹۵


هرمزگان-جام جم انلاین-اداره کل ورزش و جوانان استان هرمزگان در بیست و پنجمین جشنواره شهید رجایی موفق به کسب رتبه برتر در دو شاخص عمومی و اختصاصی درگروه آموزشی، پژوهشی و فرهنگی، شد.


به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان هرمزگان، اداره کل ورزش و جوانان استان هرمزگان در بیست و پنجمین جشنواره شهید رجایی استان هرمزگان با کسب رتبه برتر در دو شاخص عمومی و اختصاصی گروه آموزشی، پژوهشی و فرهنگی برگزیده و تندیس جشنواره و لوح تقدیرآن از سوی استاندار هرمزگان به "مظفرخادمی نسب" مدیرکل ورزش و جوانان استان اهدا شد.


مظفر خادمی نسب مدیرکل ورزش و جوانان هرمزگان در حاشیه این آیین، با بیان اینکه موفقیت در ورزش و جوانان همواره حاصل تلاش جمعی است، اظهارداشت:این موفقیت نتیجه تلاشهای همکارانم در اداره کل  ورزش و جوانان استان است و بدون تردید در کسب این عناوین از جمله موفقیت در جشنواره شهید رجایی که با هدف توسعه فرهنگ خدمت رسانی و آگاهی مردم از عملکرد مدیران برگزارمی شود، همه کارکنان، ادارات ورزش و جوانان شهرستانهای استان، هیات‌های ورزشی،سازمانهای مردم نهاد جوانان استان سهیم بوده اند و این عنوان متعلق به خانواده بزرگ ورزش و جوانان استان است.


وی افزود:  این مسیر با فراهم کردن زمینه حضور و مشارکت نخبگان،صاحبنظران و پیشکسوتان در همه امور از جمله راهبردهای اجرایی در دو بخش ورزش و جوانان، موفقیت های چشمگیری در رشد شاخص ها و برنامه های ملی حاصل شده است و مسیر توسعه را برای دستیابی به آنچه شایسته نام این استان سرافراز است، هموار کرده است.


متولی ورزش و جوانان استان ضمن تشکر و قدردانی از حمایت‌های ویژه دکتر سجادی مقام عالی وزارت، مهندس دوستی استاندار هرمزگان و مجمع نمایندگان مردم استان در مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: جامعه ورزش و جوانان مجموعه ای که متعلق به همه آحاد جامعه است و در کسب هر موفقیتی همه جامعه سهیم هستند.


گفتنی است؛ بیست وپنجمین جشنواره شهید رجایی استان هرمزگان عصرامروز چهارشنبه ۱۶شهریورماه۱۴۰۱ در سالن شرکت گاز هرمزگان با حضور حجت الاسلام و المسلمین عبادی زاده نماینده ولی فقیه در هرمزگان و امام جمعه بندرعباس، مهدی دوستی استاندار و جمعی از مدیران نهادها و دستگاه های اجرایی برگزار شد.newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها