معاون پشتیبانی پارک علم و فناوری آذربایجان‌شرقی گفت؛

افزایش ۴۰ درصدی پرداخت وام به دانش‌بنیان‌های آذربایجان‌شرقی

نماینده ولی‌فقیه در آذربایجان‌ شرقی گفت: شرکت‌های دانش‌بنیان نقش خارق العاده‌ای در تولید ثروت و اشتغالزایی دارند.
کد خبر: ۱۳۷۹۲۸۱
به گزارش جام جم آنلاین آذربایجان شرقی، حجت الاسلام و المسلمین محمدعلی آل هاشم روز سه شنبه، ۱۵ شهریور، در دیدار معاون علمی و فناوری رئیس جمهور، با اشاره به توانمندی‌های خارق العاده شرکت‌های دانش بنیان در کمک به تولید ثروت و اشتغالزایی، اظهار کرد: دانشگاه‌ها باید به این جوانان فعال در حوزه‌ی تولید دانش بنیان کمک و از طرح‌های آن‌ها حمایت کند.

 وی ادامه داد: در جریان بازدید از پارک علم و فناوری استان و برخی شرکت‌های دانش‌بنیان مستقر در آن شاهد فعالیت جوانانی بسیار مستعد و خلاق بودیم که مایه‌ی افتخار و غرور ملی هستند.

وی خاطرنشان کرد: رهبر معظم انقلاب در نامگذاری امسال به موضوع تولید دانش بنیان عنایت ویژه‌ای داشتند و به همین دلیل نیز در مدت سپری شده از سال جاری در این راستا پیشرفت‌های خوبی داشتیم.

آل هاشم گفت: شهرک علوم و فناوری نیازمند گسترش و حمایت است و خوشبختانه استاندار آذربایجان شرقی نیز توجه ویژه‌ای به گسترش شرکت‌های دانش‌بنیان داشته و پیگیر مشکلات آن‌ها است.

وی یادآور شد: از نمایندگان مجلس هم تشکر می‌کنیم که با تصویب قوانین و تسهیل مشکلات شرکت های دانش بنیان به این شرکت ها برای رشد و شکوفایی بیشتر کمک می کنند و دولت نیز به جد پیگیر مسایل دانش بنیان و مسائل شرکت های فعال در این حوزه راهبردی است


ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها