رئیس مرکز عملیات پلیس اطلاعات تهران بزرگ خبر داد

بازداشت ۵ شرور اسلحه فروش در تهران

رییس مرکز عملیات پلیس اطلاعات تهران بزرگ خبر داد

بازداشت ۱۸ فروشنده سلاح و مهمات در تهران

رییس مرکز عملیات پلیس اطلاعات تهران بزرگ از دستگیری ۱۸ فروشنده انواع سلاح و مهمات غیر مجاز در پایتخت خبر داد.
کد خبر: ۱۳۷۹۲۷۱

به گزارش جام جم آنلاین، سرهنگ سعید راستی در تشریح جزئیات خبر دستگیری ۱۵ عامل فروش اسلحه غیرمجاز در تهران اظهارکرد: در اجرای طرح مبارزه باجرائم خشن و به‌کارگیرندگان اسلحه سرد و گرم ماموران پلیس اطلاعات پایتخت با هم‌اندیشی مسئولان قانونی طرح جمع‌آوری و مبارزه با قاچاقچیان انواع سلاح و مهمات جنگی و شکاری غیرقانونی در پایتخت را طی ۴۸ ساعت گذشته اجرا کرد.

وی ادامه داد: در پایان این طرح ۱۹قبضه سلاح جنگی، شکاری و ساچمه زنی غیرقانونی کشف و ضبط و ۱۵نفر از عاملان و فروشندگان سلاح و مهمات جنگی دستگیر شدند.

رئیس مرکز عملیات پلیس اطلاعات تهران بزرگ با بیان تحویل متهمان و اقلام مکشوفه به دادسرا گفت: تحقیقات برای شناسایی سایر همدستان احتمالی متهمان در دستورکار قرار دارد. همچنین به مردم توصیه می‌کنیم تا گزارش های امنیتی و انتظامی خود را از طریق سامانه ۱۱۰به پلیس اطلاع دهند.  

کشف سه قبضه سلاح جنگی در قلب تهران

راستی در ادامه با اشاره به کشف چند قبضه سلاح جنگی در تهران گفت:‌ در راستای اجرای طرح جلوگیری از افزایش جرائم خشونت‌آمیز و استفاده از اسلحه غیرمجاز توسط افراد سابقه‌دار، پلیس اطلاعات طرح جمع آوری و مبارزه با قاچاقچیان سلاح و مهمات جنگی و شکاری غیرمجاز را نیز در تهران را آغاز کرد و ماموران پلیس پس از انجام تحقیقات و کسب اطلاعات کافی با هماهنگی مقام قضایی به مکان اختفای متهمان در اطراف ستارخان فرستاده شدند و در بازرسی از منزل متهم سه قبضه سلاح غیرمجاز گازی همراه با فشنگ‌های آن کشف کردند.

راستی با اشاره به دستگیری متهمان گفت:‌ دراین عملیات غافلگیرانه سه نفر دستگیر شدند که بعد از تشکیل پرونده همراه با سلاح‌های مکشوفه برای گذراندن سیر قضایی به دادسرا معرفی شدند.

رییس مرکز عملیات پلیس اطلاعات تهران تاکید کرد: پلیس اطلاعات در برخورد با حاملان و قاچاقچیان سلاح و مهمات جنگی غیر مجاز با هماهنگی دستگاه قضایی جدیت زیادی دارد و از شهروندان نیز درخواست می‌کنیم تا در این فرایند با اطلاع گزارش‌های امنیتی و انتظامی خود از طریق سامانه ارتباطی۱۱۰ به پلیس کمک کنند.

ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها