مدیر امور دیسپاچینگ و فوریت های برق شرکت توزیع برق اصفهان گفت : این اکیپ متشکل از 4 نفر که شامل مهندس اصغر صفری رییس بهره برداری و 3 سیمبان آقایان رسول جعفری ,سید وحید رضا صاحبی پور ، مصطفی جلالی بیگی زاده می باشند بیش از دوهفته در سامرا مستقر خواهند بود.
کد خبر: ۱۳۷۸۹۳۴

به گزارش جام جم انلاین اصفهان: مهندس مهرداد فرجی گفت : به حمدا... در این سالها با توجه به تجربه و توان علمی تعداد زیادی از نیروهای بهره برداری پتانسیل حضور و خدمتگذاری درراهپیمایی اربعین میسر شده و این عزیزان به عشق امام حسین (ع) و خدمت به شرکت کنندگان راهپیمایی سر از پا نمی شناسند .
وی خاطرنشان کرد : اعزام اکیپ های عملیاتی به شهرهای نجف اشرف ؛ کربلا و سامرا از سمت توانیر به تمام شرکت های توزیع ابلاغ شد و شهر سامرا برای شرکت توزیع برق اصفهان منتخب شد .
وی ابراز داشت : این اکیپ تجهیزات مختلفی از جمله کابل خودنگهدار ؛کلمپ انشعاب ؛ جعبه ترمینال انشعاب ؛ کلید مینیاتوری و .... را برای برق رسانی پایدار با خود همراه نمودند .وی تصریح نمود : طی چند سال اخیر برق رسانی به موکب های احداث شده در شهرهای کربلا، نجف اشرف و سامرا و تأمین برق مسیر پیاده‌روی نجف اشرف تا کربلای معلی از اقدامات صنعت برق بوده است .
فرجی در پایان از حمایت ها و همراهی سرپرست شرکت توزیع برق اصفهان ؛معاونت بهره برداری ، معاونت مالی و پشتیبانی ، مدیران و پرسنل مناطق اجرایی ،دفتر حراست و امور محرمانه ؛ دفتر روابط عمومی ‌و خدمات عمومی شرکت تشکر نمود .گفتنی است : این اکیپ با بدرقه جمعی از مدیران و دیگر همکاران به منظور خدمات‌رسانی در ایام اربعین حسینی عازم سامرا شد.

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها