فضای مجازی در تمامی عرصه های اجتماعی دنیای امروز ،به شدت اثرگذار است. آموزش و تدریس نیز از مواردی است که در سال های اخیر از فضای مجازی تاثیر بسیاری گرفته و این تاثیر پذیری روز به روز در حال گسترش است .
فضای مجازی در تمامی عرصه های اجتماعی دنیای امروز ،به شدت اثرگذار است. آموزش و تدریس نیز از مواردی است که در سال های اخیر از فضای مجازی تاثیر بسیاری گرفته و این تاثیر پذیری روز به روز در حال گسترش است .
کد خبر: ۱۳۷۸۴۶۱

یکی از ابعاد این تاثیر پذیری استفاده از کلاس آموزشی آنلاین است که مورد توجه و استقبال بسیاری از مخاطبان در سراسر جهان قرار گرفته است. با استفاده از کلاس آنلاین ، امکان دسترسی به آموزش های گوناگون بدون محدودیت زمان و مکان فراهم است.

برای خیلی از افراد این سوال پیش می آید که چطور می توانیم غیرحضوری در دوره ها و کلاس های مختلف شرکت کنیم؟

شما می توانید با استفاده از اینترنت و یک سیستم مانند لپتاپ یا تلفن همراه از این دوره ها بهره مند شوید.

کلاس های مجازی ماهان در مقطع ارشد و دکتری  یک بستر 12 ساله است . افرادی که قصد ادامه تحصیل در دانشگاه های معتبر را دارند به دلایل مختلفی چون شاغل بودن ، مشغله زندگی ، ازدواج و....فرصت رفتن به کلاس های حضوری را ندارند کلاس های آنلاین ماهان این فرصت را برای داوطلبان کنکور ارشد و دکتری فراهم آورده است.

 

مزایای دوره های مجازی ( آنلاین ) :

در دسترس و بروز

آموزش های مجازی با در دست داشتن رسانه ها می توانند به آسانی نیازهای مخاطبان را برطرف کنند . به همین خاطر شما با داشتن یک گوشی هوشمند به راحتی می توانید در هر ساعت از شبانه روز به یادگیری ادامه دهید.

عدم محدودیت زمان و مکان

 شما می توانید با استفاده از آموزش های مجازی در هر زمان و مکانی به آنها دسترسی نامحدود داشته باشید . دوره های آنلاین کمتر از تدریس های سنتی وقت می گیرد و مفیدتر است.    

مناسب برای افراد شاغل و پرمشغله

آموزش آنلاین برای افراد شاغل بسیار ایده آل و منحصر به فرد است زیرا این کلاس ها ضبط می شوند بنابراین افراد می توانند در هر زمان که بخواهند آنها را دانلود کرده و مشاهده کنند.

راحت بودن دانشجویان در دریافت آموزش

در کلاس های حضوری بسیاری از دانشجویان به دلایل زیادی کلاس ها را نیمه کاره رها می کنند و نمی توانند از آموزش بطور کامل استفاده کنند. اما در کلاس آنلاین دانشجویان می توانند بارها و بدون محدودیت در پورتال دانشجویی خود کلاس رو به دفعات مشاهده کنند.

دسترسی به اساتید معتبر

با استفاده از کلاس های آنلاین ارشد  مدرسین در هر منطقه ای که باشند می توانند کلاس خود را برگزار کنند این یکی از مهم ترین مزایای کلاس های مجازی است.

 

محتوای خوب و جذاب به صورت های مختلف مانند متن ، تصویر ، ویدیو ، صوت ، نمودار و.....در کلاس های آنلاین دکتری باعث می شود تا مطالب را بهتر یاد بگیرید.

دپارتمان ماهان تنها موسسه ای است که کلاس های آنلاین را از 20 مرداد شروع می کند .

مزایای ثبت نام کلاس های آنلاین در موسسه ماهان

  • داشتن راه و برنامه درسی مشخص
  • برخورداری از کلاس های نکته و تست
  • برخورداری از مشاوره و راهنمایی های فردی
  • ارائه برنامه مطالعات توسط پشتیبان درسی و رفع اشکال
  • سابقه رتبه های برتر
  • سابقه کار اساتید
  • برگزاری آزمون های آزمایشی
  • کیفیت بسته های آموزشی
  • منابع خلاصه شده و جمع بندی
  • گام آخر جمع بندی مطالب 10 روز قبل از کنکور ارشد و دکتری
newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها