title
مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) استان هرمزگان با حضور در شرکت فولاد هرمزگان از فعالیت‌های‌های مدیرعامل این شرکت در عمل به مسئولیت‌های اجتماعی و به عنوان بزرگ‌ترین حامی اقشار آسیب‌دیده تحت حمایت کمیته امداد در استان، تقدیر و تشکر کرد.
کد خبر: ۱۳۷۸۳۹۵

 


هرمزگان-جام جم انلاین-مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) استان هرمزگان با حضور در شرکت فولاد هرمزگان از فعالیت‌های‌های مدیرعامل این شرکت در عمل به مسئولیت‌های اجتماعی و به عنوان بزرگ‌ترین حامی اقشار آسیب‌دیده تحت حمایت کمیته امداد در استان، تقدیر و تشکر کرد.


به گزارش روابط عمومی فولاد هرمزگان در این جلسه، جلیل تراهی، مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) استان هرمزگان ضمن تشکر از مدیرعامل فولاد هرمزگان به دلیل پذیرش ایتام کمیته امداد، اعلام کرد: شرکت فولاد هرمزگان رونق اقتصادی بسیار خوبی در حوزه‌های مختلف دارد و فعالیت‌های این شرکت گسترش یافته است.

 

وی ادامه داد:نگاه بلند و عمیق مدیرعامل شرکت به مسئولیت‌های اجتماعی با محوریت گره‌گشایی از مشکلات جامعه به ویژه ایتام تحت حمایت کمیته امداد، ارزشی دوچندان دارد.

 

وی افزود: خوشبختانه با ورود مدیرعامل جدید فولاد هرمزگان، رویکرد این شرکت به مسئولیت‌های اجتماعی به طور کامل تغییر کرد و این شرکت به یکی از صنایع پیشرو در عمل به مسئولیت‌های اجتماعی تبدیل شده است. فولاد هرمزگان با قبول سرپرستی 10 هزار فرزند، بزرگ‌ترین حامی فرزندان ایتام در استان هرمزگان محسوب می‌شود.

 

همچنین عطاالله معروفخانی، مدیرعامل شرکت فولاد هرمزگان نیز در این دیدار اظهارکرد: فولاد هرمزگان با اعتقاد به مسئولیت‌های اجتماعی، در حد توان خود گام‌هایی را برای این موضوع به ویژه محرومیت‌زدایی از استان هرمزگان برداشته است.

 

وی گفت: به همین به منظور به پیشنهاد شرکت، در ابتدا پنج هزار نفر را تحت پوشش قرار دادیم که با تصویب در مجمع، این تعداد به 10 هزار نفر رسیده است.

 

وی افزود:علاوه بر این، فولاد هرمزگان اقداماتی را در رابطه با حل مشکلات دو موسسه خیریه برداشته است.

ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها