title
معاون نظارت، بازرسی و حمایت از حقوق مصرف کنندگان سازمان صنعت ،معدن وتجارت هرمزگان اعلام کرد: از ابتدای شهریور ماه کلیه واحدهای شن و ماسه در سراسر استان ملزم به بارگذاری قیمت مصرف کننده خود در سامانه 124.ir می باشند.
کد خبر: ۱۳۷۸۲۷۴

هرمزگان-جام جم انلاین-معاون نظارت، بازرسی و حمایت از حقوق مصرف کنندگان سازمان صنعت،معدن وتجارت هرمزگان اعلام کرد: از ابتدای شهریور ماه کلیه واحدهای شن و ماسه در سراسر استان ملزم به بارگذاری قیمت مصرف کننده خود در سامانه 124.ir می باشند.


به گزارش روابط عمومی سازمان صنعت، معدن و تجارت هرمزگان؛ عبدالرضا پیروی منش ضمن اعلام خبر فوق افزود: تاکنون بیش از 80 درصد واحدهای شن و ماسه به تفکیک شهرستان در راستای شفاف سازی قیمتها، نسبت به ثبت قیمت مصرف کننده خود در سامانه 124.ir اقدام نمودند.


پیروی منش ضمن تاکید به رعایت حقوق مصرف کنندگان و برخورد با متخلفان در این زمینه بیان داشت: افزایش قیمت بصورت یکسان و هماهنگ، تحت عناوین از سوی انجمن ها بر خلاف ماده 8 قانون حمایت از حقوق مصرف کنندگان است و فاقد وجاهت قانونی است.


معاون نظارت، بازرسی و حمایت از حقوق مصرف کنندگان از شهروندان خواست در صورت مشاهده هر گونه تخلف در نرخ های بازه اعلام شده توسط روسای ادارات شهرستانها ، با سامانه تلفنی 124 تماس حاصل نمایند.


وی حداقل قیمت هر تن شن و ماسه را در شهرستان بندرعباس 600هزار  ریال و حداکثر آن را یک میلیون  ریال اعلام کرد و افزود: شهروندان در صورت لزوم می توانند قیمت مصرف کننده واحدهای تولیدی شن و ماسه را از سامانه 124 دریافت نمایند.

ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها