تسهیلات پرداختی بانک توسعه تعاون استان بوشهر از ابتدای سال جاری تا پایان آذر ماه؛

تسهیلات به 4335 میلیارد ریال رسید

با مشارکت بانک توسعه تعاون استان بوشهر انجام شد؛

افتتاح طرح توسعه کارخانه جوجه کشی مرغ یک روزه

طرح توسعه کارخانه جوجه کشی مرغ یک روزه با مشارکت بانک توسعه تعاون استان بوشهر و با اختصاص ۱۵۰ میلیارد ریال تسهیلات در پنجمین روز از هفته دولت مورد بهره برداری قرار گرفت
کد خبر: ۱۳۷۸۱۶۴

به گزارش جام جم آنلاین بوشهر،طرح توسعه کارخانه جوجه کشی مرغ یک روزه با مشارکت بانک توسعه تعاون استان بوشهر و با اختصاص ۱۵۰ میلیارد ریال تسهیلات در پنجمین روز از هفته دولت با حضور استاندار بوشهر ، نماینده مردم بوشهر ،گناوه و دیلم در مجلس شورای اسلامی ، معاونین استانداربوشهر ، مدیر شعب بانک توسعه تعاون استان بوشهر و برخی دیگر از مسؤلان استانی و شهرستانی ، دربندرریگ شهرستان گناوه مورد بهره برداری قرار گرفت .

 این طرح توسعه ای توسط بخش خصوصی و با مشارکت مؤثر بانک توسعه تعاون استان بوشهر «شعبه لیان بوشهر» و در کمتر از ۶ ماه آماده بکار و موجب اشتغالزایی ۱۴ نفر شده که در هفته دولت مورد بهره برداری قرار گرفت.

این واحد تولیدی سالانه ظرفیت تولید ۲۵ میلیون قطعه جوجه را دارد که علاوه بر تامین نیاز استان بوشهر ، امکان تامین نیازهای استانهای دیگر را هم دارد.

مساحت این واحد ۳۳۰۰متر مربع بوده که دراین طرح توسعه با اضافه نمودن ۷۰۰ متر مربع مساحت جدید کارخانه به ۴ هزار متر مربع رسیده و در سال گذشته نیز ۲۲.۵ میلیون قطعه جوجه ریزی انجام داده است.
بهره برداری از این طرح بیانگر عملکرد مثبت بانک توسعه تعاون در راستای حمایت از کارآفرینی و ایجاد اشتغال های پایدار در مناطق کم برخوردار استان بوشهر می باشد.

گفتنی است ۵۰ میلیارد ریال از تسهیلات پرداختی به کارخانه مذکور از محل بند الف تبصره ۱۸ و ۱۰۰ میلیارد ریال آن نیز از محل منابع داخلی این بانک دولتی پرداخت شده وگامی موفق بسوی  رشد اشتغال و اقتصاد در استان بوشهر است.

افتتاح طرح توسعه کارخانه جوجه کشی مرغ یک روزه

افتتاح طرح توسعه کارخانه جوجه کشی مرغ یک روزه

افتتاح طرح توسعه کارخانه جوجه کشی مرغ یک روزه

جام جم آنلاین-زهراماندنیان فرد-خبرنگار

 

ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها