استاندار چهار محال و بختیاری در گردهمائی کارمندان بسیجی دستگاه های اجرائی استان

بسيجيان لوکوموتيو بسياري حرکت‌هاي جهادي هستند

استاندار چهارمحال و بختياري بسيجيان را لوکوموتيو بسياري حرکت‌هاي جهادي دانست و گفت: شهيدان رجايي و باهنر دوران کوتاهي مسئوليت داشتند اما به‌عنوان الگويي شاخص در جمهوري اسلامي ايران مطرح هستند.
کد خبر: ۱۳۷۷۶۰۳

به گزارش جام جم آنلاین- چهار محال و بختیاری؛ غلامعلي حيدري سودجانی امروز چهارشنبه  دوم شهريورماه در گردهمايي کارمندان بسيجي دستگاه‌هاي اجرايي چهارمحال و بختياري که در سالن اجتماعات جهاد کشاورزی استان برگزار گردید حضور یافت.

بسيجيان لوکوموتيو بسياري حرکت‌هاي جهادي هستند

گل آلود شدن چشمه کوهرنگ و مشکلات ناشی از آن یک چالش بزرگ و جدی در استان

حیدری سودجانی همزمان با نخستين روز هفته دولت با گرامي‌داشت ياد و خاطره شهداي انقلاب اسلامي به‌ويژه شهيدان رجايي و باهنر، گفت: گل‌آلود شدن بي‌سابقه چشمه کوهرنگ و مشکلات ناشي از آن در تامين آب آشاميدني مرکز استان و شهرها و روستاهاي واقع در مسير اين چشمه کوهرنگ تا شهرکرد مشکلات جدي ايجاد کرد.

بسيجيان لوکوموتيو بسياري حرکت‌هاي جهادي هستند

کارکنان خدماتی ومسوولان با حضور و فعالیت جهادی نسبت به تسریع در روند اجرای امور و رفع مشکل تأمین آب آشامیدنی شهرکرد وارد میدان شدند

وی افزود: در همین راستا کارکنان خدماتی و جهادی مسوولان با حضور و فعالیت جهادی نسبت به تسریع در روند اجرای امور و رفع مشکل تأمین آب آشامیدنی شهرکرد وارد میدان شدند تا مردم شیرینی کار جهادی را بچشند.

بسيجيان لوکوموتيو بسياري حرکت‌هاي جهادي هستند

پیش‌بینی نشدن خط پدافندی بزرگترین چالش در تامین آب شرب سالم

حیدری پیش‌بینی نشدن خط پدافندی، نبود منابع و مخازن قابل‌توجه برای آب ذخیره کافی، فرسودگی شبکه انتقال و توزیع آب برای تامین آب آشامیدنی شهرکرد را از عوامل اصلی بروز این بحران اعلام و تصریح کرد: رفع این مشکل در کوتاه‌ترین زمان ممکن فقط با اقدام جهادی ممکن بود.

 

وی یادآور شد: براساس نظر کارشناسان پروژه خط پدافندی تأمین آب آشامیدنی با این وضعیت، حجم و کیفیت نیازمند چند ماه زمان بود که تنها در مدت چند روز اجرایی شد.

 

استاندار چهارمحال و بختیاری اظهار داشت: استفاده از چاه‌های کشاورزی، ورود ۱۰۰ لیتر بر ثانیه آب از مخزن سامان به شبکه شهرکرد، استفاده از آب طرح‌های عمان سامانی و فدک و طراحی تصفیه‌خانه در مدت ۴۸ ساعت با سرعت در دستور کار قرار گرفت و در این مدت ۴۰ کیلومتر در سطح استان لوله‌گذاری و تصفیه‌خانه با ظرفیت ۴۰۰ لیتر بر ثانیه طراحی شد.

بسيجيان لوکوموتيو بسياري حرکت‌هاي جهادي هستند

تلاش‌های روزهای اخیر برای رفع مشکل تامین آب آشامیدنی شهرکرد را نمونه‌ای بارز از کارهای جهادی برای عبور سریع از بحران بود

وی تلاش‌های روزهای اخیر برای رفع مشکل تامین آب آشامیدنی شهرکرد را نمونه‌ای بارز از کارهای جهادی برای عبور سریع از بحران دانست و گفت: پیگیری برای رفع این مشکل از بالاترین سطح در کشور انجام شد.

 

حیدری به فراخوان مهندسان، تکنسین‌ها، متخصصان و پیمانکاران از سراسر کشور به‌همراه تجهیزات اشاره و تاکید کرد: در این مدت مدیرعامل شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور به همراه یک گروه متخصص به مدت ۱۰ روز در شهرکرد مستقر، پنج تصفیه‌خانه فعال و ۶ هزار میلیارد ریال تجهیزات وارد استان شد.

بسيجيان لوکوموتيو بسياري حرکت‌هاي جهادي هستند

مردم‌مداری،‌ صداقت، راست‌گویی، بُردباری، درستی و خدمت‌گزاری بی‌منت به مردم را از شاخص‌های بارز و ماندگار شهیدان رجایی و باهنر

استاندار چهارمحال و بختیاری مردم‌مداری،‌ صداقت، راست‌گویی، بُردباری، درستی و خدمت‌گزاری بی‌منت به مردم را از شاخص‌های بارز و ماندگار شهیدان رجایی و باهنر اعلام و تصریح کرد: مسوولان باید از این شهیدان درس بگیرند و به مردم خدمت کنند.

 

وی یادآور شد: علاوه بر تحریم‌های ظالمانه و فشارهای اقتصادی فراوان از سوی دشمنان علیه جمهوری اسلامی اما امسال شاهد بهره‌برداری و کلنگ‌زنی‌های فراوانی در چهارمحال و بختیاری هستیم.

 

وی افزود: با بهره‌برداری از این طرح‌ها در حوزه‌های آموزشی، بهداشت و درمان، خدماتی، دامپروری، زیرساخت، صنعتی، فرهنگی، فضای اداری، کشاورزی، گردشگری، مسکونی و ورزشی زمینه اشتغال مستقیم برای ۶۷۶ نفر در استان فراهم خواهد شد.

بسيجيان لوکوموتيو بسياري حرکت‌هاي جهادي هستند

در هفته دولت سال‌جاری عملیات اجرایی ۹۱ طرح جدید در این استان با سه هزار و ۳۱۹ میلیارد و هفت میلیون ریال اعتبار در حوزه‌های آموزشی، دامپروری، زیرساخت کشاورزی، گردشگری، مسکونی و ورزشی آغاز و زمینه اشتغال مستقیم برای ۷۶۸ نفر

استاندار چهارمحال و بختیاری تصریح کرد: در هفته دولت سال‌جاری عملیات اجرایی ۹۱ طرح جدید در این استان با سه هزار و ۳۱۹ میلیارد و هفت میلیون ریال اعتبار در حوزه‌های آموزشی، دامپروری، زیرساخت، کشاورزی، گردشگری، مسکونی و ورزشی آغاز و زمینه اشتغال مستقیم برای ۷۶۸ نفر در دوران ساخت و اجرا فراهم خواهد شد.

 

حیدری با اشاره به ۲۶۰ هزار میلیارد ریال اعتبارات مصوب سفر رئیس‌جمهور به چهارمحال و بختیاری اظهار داشت: با راه‌اندازی پروژه‌های پیش‌ران تحول بزرگی در استان رخ می‌دهد.

بسيجيان لوکوموتيو بسياري حرکت‌هاي جهادي هستند

توجه به ابعاد مختلف مورد نظر رهبر معظم انقلاب اسلامی در جهاد تبیین جدی و ضروری است

غلامعلی حیدری سودجانی توجه به ابعاد مختلف مورد نظر رهبر معظم انقلاب اسلامی در جهاد تبیین را ضروری دانست و گفت: دشمن به‌دنبال نااُمیدی و به بن بست رساندن امور در کشور است و بسیجیان در خط مقدم جهاد تبیین می‌توانند پیش‌قراول و پرچم‌دار این حرکت نهضتی باشند.

بسيجيان لوکوموتيو بسياري حرکت‌هاي جهادي هستند

بسیجیان و فرماندهان بسیج باید در زمینه خدمت رسانی و نوکری مردم به شهیدان رجائی و باهنر اقتداء کنند

رئیس شورای اداری استان به خدمت‌رسانی بی‌منت شهیدان رجایی و باهنر به مردم اشاره و تاکید کرد: بسیجیان و فرماندهان بسیج باید در این زمینه به این عزیزان اقتداء  کنند.

 

حیدری سودجانی پیوند بین مردم و دستگاه‌های اجرایی را بر عهده فرماندهان بسیج دستگاه‌های اجرایی دانست و افزود: بسیج جلوی فساد، نابرابری و بی‌عدالتی را می‌تواند بگیرد و در این راستا پایگاه‌های بسیج به‌همراه بسیج ادارات باید بین مردم جایگاه مطلوبی داشته باشد.

بسيجيان لوکوموتيو بسياري حرکت‌هاي جهادي هستند

انتقاد شدید استاندار از عملکرد بانک های استان در ۶ ماه گذشته

حیدری در پایان عملکرد بانک‌های چهارمحال و بختیاری در ۶ ماه قبل را نامطلوب اعلام و تصریح کرد: بالا بودن نرخ بیکاری در استان یکی از دغدغه‌های مسئولان است که باید مورد توجه باشد و اصلاح شود.

 

 

ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها