معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری هرمزگان:

چشم انداز روشنی در ساختار تجارت و توسعه دریایی هرمزگان وجود دارد

title
معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری هرمزگان گفت: ماحصل اقداماتی که در ساختار اقتصادی استان هرمزگان با همکاری سازمان بنادر و دریانوردی در حال انجام است، چشم انداز بسیار روشنی را فرآروی حوزه تجاری و توسعه دریا محور استان قرارداده است.
کد خبر: ۱۳۷۷۱۸۳

 

هرمزگان-جام جم انلاین-معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری هرمزگان گفت: ماحصل اقداماتی که در ساختار اقتصادی استان هرمزگان با همکاری سازمان بنادر و دریانوردی در حال انجام است، چشم انداز بسیار روشنی را فرآروی حوزه تجاری و توسعه دریا محور استان قرارداده است.

 

به گزارش روابط عمومی اداره کل بنادر و دریانوردی هرمزگان، "رضا مدرس" روز یک‌شنبه 30مرداد، در حاشیه بازدید از جزیره هرمز که با حضور "حمید خلیلی" مدیرکل مهندسی سواحل و بنادر سازمان و حسین عباس نژاد مدیر کل بنادر و دریانوردی هرمزگان صورت گرفت، با اشاره به وجود 2 هزار و 238 مترطول نوار ساحلی در استان هرمزگان اظهارداشت: مهم‌ترین نکته‌ای که در توسعه اقتصادی و آمایش سرزمینی، وجود دارد نگاه ویژه به اقتصاد دریا محور است که مهم‌ترین مولفه این توسعه، بنادر هستند.

 

وی در این رابطه به ظرفیت‌های توسعه تجارت دریایی بنادر غرب هرمزگان اشاره کرد و بیان داشت: بندر لنگه یکی از بنادر بسیار فعال و اثرگذار در حوزه تجارت و بازرگانی محسوب می‌شود و طرح جامع توسعه این بندر برای افق ۱۴۰۴ مصوب شده است.

ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها