توسط اداره کل قرآن، عترت و نماز وزارت آموزش و پرورش معرفی شد؛

استان بوشهر ، مجری طرح ملی "اتقان"

مدیرکل آموزش و پرورش استان بوشهر گفت: با انتخاب اداره کل قرآن، عترت و نماز وزارت آموزش و پرورش، این استان به عنوان یکی از ۵ استان مجری طرح ملی اتقان معرفی شد
کد خبر: ۱۳۷۶۸۰۷

 

به گزارش جام جم آنلاین بوشهر،مدیرکل آموزش و پرورش استان بوشهر گفت: با انتخاب اداره کل قرآن، عترت و نماز وزارت آموزش و پرورش، این استان به عنوان یکی از ۵ استان مجری طرح ملی اتقان معرفی شد.

علی موحدی در نشست توجیهی و دوره آموزشی ناظران طرح اتقان اظهار کرد: طرح ملی اتقان (ارتقای توانمندی‌های قرآنی آموزگاران، مدیران و معاونان مدارس دوره ابتدایی) در بازه زمانی ۳ تا ۵ ساله برگزار می‌شود.
وی با اشاره به اجرای طرح در استان البرز در سال تحصیلی جاری افزود: این طرح آموزشی قرآنی در دومین سال در استان‌های بوشهر، ایلام، قم و خراسان شمالی و شهرستان‌های استان تهران اجرا می‌شود.
موحدی عنوان کرد: طرح اتقان با هدف دانش افزایی آموزگاران، مدیران و معاونان دوره ابتدایی و به مدت ۴۴ ساعت برگزار می‌شود تا زمینه تقویت صحیح خوانی و روانخوانی قرآن در مدارس فراهم شود.
وی یادآور شد: این دوره ۴۴ ساعته شامل ۲۰ ساعت آموزش غیرحضوری و ۲۴ ساعت آموزش حضوری است که در مراکز دارالقرآن کریم یا سایر موسسات قرآنی انجام می شود.
موحدی در پایان گفت: طرح اتقان با مشارکت مراکز دارالقرآن‌های آموزش و پرورش و موسسات قرآنی استان برگزار خواهد شد و ۵ ناظر بر فرآیند اجرا نظارت می‌کنند.

 

جام جم آنلاین-زهرا ماندنیان فرد-خبرنگار

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها