جزئیات جست‌وجوی امدادگران هلال‌احمر برای یافتن سه مفقودی دماوند

جدال با مرگ در «یخار»

رئیس جمعیت هلال احمر علی‌آبادکتول خبر داد

سقوط یک مرد از ارتفاعات آبشار شیرآباد

رئیس جمعیت هلال احمر علی‌آبادکتول از سقوط یک مرد ۲۶ ساله از ارتفاعات آبشار شیرآباد خبر داد و گفت: مصدوم برای ادامه درمان به بیمارستان منتقل شد.
کد خبر: ۱۳۷۶۰۸۳

به گزارش جام جم آنلاین، ذبیح الله افشانی در گفتگو با ایسنا اظهار کرد: متاسفانه سقوط از ارتفاع آبشار شیرآباد موجب مصدومیت یک مرد ۲۶ ساله شده است.

وی افزود: ساعت ۱۴ و ۳۷ دقیقه امروز سقوط یک نفر از ارتفاعات آبشار شیرآباد به هلال احمر خان‌ببین گزارش شده که بلافاصله نیروهای هلال احمر برای امدادرسانی در محل حادثه حاضر شدند.

رئیس جمعیت هلال احمر علی‌آبادکتول تصریح کرد: پس از حضور نیروهای امدادی در محل حادثه اقدامات لازم برای نجات فرد حادثه‌دیده انجام شد و مصدوم به دلیل درد در ناحیه لگن برای ادامه درمان به بیمارستان امام رضا(ع) خان‌ببین منتقل شده است.

افشانی با بیان اینکه یک دستگاه آمبولانس و یک دستگاه ست نجات به همراه چهار نیروی نجاتگر هلال احمر به محل حادثه اعزام شدند، تصریح کرد: مردم به ویژه گردشگران هنگام حضور در ارتفاعات و مناطق کوهستانی نکات ایمنی را رعایت کنند تا دچار سانحه نشوند.

گفتنی است؛ آبشار شیرآباد در شهرستان رامیان و در 6 کیلومتری جنوب شهر خان‌ببین و در میان جنگلی بسیار زیبا واقع شده‌ و دارای 30 متر ارتفاع است.

ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰
ایستاده در سیل

روایت دست‌اول امدادگران از عملیات جست‌وجو و نجات در سیل امامزاده داوود و فیروزکوه

ایستاده در سیل

همه زنده زنده سوختند

نصرت‌الدین نصراللهی تنها شاهد حادثه سقوط هواپیمای فرماندهان جنگ، از آن روز می‌گوید

همه زنده زنده سوختند

نیازمندی ها