وزیر کشور در بازدید از شهرک شهید همت و آرامستان جدید کرمان:

طرح ساماندهی شهرک شهید همت کرمان به‌سرعت اجرا شود

مدیر کل ارزیابی عملکرد و پاسخگویی به شکایات وزارت آموزش و پرورش خبر داد:

دریافت وبررسی ٢۴٠٠ درخواست مردم جیرفت در اولین روز سفر استانی رییس جمهور به کرمان

نماینده تام الاختیار وزیراموزش و پرورش گفت:در اولین روز فعالیت میز خدمت مردمی در شهرستان جیرفت٢۴٠٠ درخواست مردمی دریافت وبررسی شدو ٧٠٠ درخواست مردمی تا کنون ثبت سامانه سامد شده است.
کد خبر: ۱۳۷۶۰۶۰
به گزارش جام جم آنلاین کرمان؛سید مجتبی هاشمی،هدف از  تشکیل میز خدمت را  پاسخ به سوالات مراجعین در حوزه آموزش و پرورش در حاشیه سفر رئیس جمهور به استان‌ها دانست.

نماینده تام الاختیار وزیر آموزش و پرورش درشهرستان جیرفت، اظهار داشت:در اولین روز پاسخگوی به درخواست های مردم در میز خدمت در شهرستان جیرفت بیش از٢۴٠٠ نفر مراجعه کننده داشتیم که مشکلات و درخواست های آنها به صورت حضوری مطرح و مورد بررسی قرار گرفت. 

هاشمی،افزود:تمامی درخواست های مراجعه کنندگان میز خدمت مردمی سی و یکمین سفر استان ریاست جمهوری به استان کرمان در سامانه سامد ثبت و مورد بررسی قرار خواهد گرفت و نتیجه بررسی درخواست و شکایات مطرح شده به اطلاع ذی‌نفعان خواهد رسید. 

مدیر کل ارزیابی عملکرد و پاسخگویی به شکایات وزارت آموزش و پرورش با اشاره به اینکه مردم ولی نعمت ما مسولان هستند، اظهار کرد:پاسخ به مطالبات مردمی از اهداف تشکیل میز خدمت در سفر رئیس جمهور به استان‌ها است که ما بخش مربوط به آموزش و پرورش را با جدیت پیگیری می‌کنیم. 

نماینده تام الاختیار وزیر آموزش و پرورش در میز خدمت مردمی شهرستان جیرفت سفر ریاست جمهوری به استان کرمان،افزود: ملاقات حضوری در شهرستان جیرفت با استقبال گرم مردم صورت گرفت. 
newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها