درپی تجاوز اخیر رژیم صهیونیستی به نوار غزه و شهادت ۱۵ کودک، «پل پوگبا» ستاره فرانسوی تیم یوونتوس با کودکان غزه ابراز همسبتگی کرد.
کد خبر: ۱۳۷۶۰۳۴

به گزارش جام جم آنلاین، « پل پوگبا » بازیکن فرانسوی تیم یوونتوس ایتالیا پس از تجاوزگری اخیر سه روزه رژیم صهیونیستی به نوار غزه، بار دیگر در حمایت از مسئله فلسطین درنگ نکرد.

این ستاره فرانسوی در یک استوری در صفحه خود در شبکه اینستاگرام، عکسی از شش کودک شهید فلسطینی را منتشر کرد.

پوگبا در مورد این عکس نوشت: «خداوند مردم غزه را حفظ کند» که با نمادی از دو دست بلند شده به آسمان همراه است. وی جلوی این متن نیز ایموجی دست دعا را قرار داد.

پوگبا در بالای این عکس توضیح داد: چهره کودکانی که در غزه جان باختند.

این حمایت جدید پوگبا مورد تحسین گسترده کاربران شبکه های اجتماعی قرار گرفت، به ویژه اینکه وی همواره موضع خود در حمایت از مسئله فلسطین را نشان می دهد.

پیشتر پوگبا که در تیم منچستر یونایتد بازی می کرد، درپی یورش رژیم صهیونیستی به محله الشیخ جراح در شهر اشغالی قدس در سال ۲۰۲۱ و تلاش این رژیم برای کوچاندن شهروندان فلسطینی از این محله، با آنها ابراز همبستگی و از آنها حمایت کرد.

در مناسبت دیگری نیز این بازیکن فرانسوی عکسی را در توییتر در حالی که پرچم فلسطین در دست داشت، منتشر کرد.

او زمانی که در تیم منچستر یونایتد بازی می کرد، در بازی با تیم فولهام در رقابت های سال ۲۰۲۰ -۲۰۲۱ انگلیس به همراه «آمادو دیالو» هم تیمی خودش پرچم فلسطین را دور ورزشگاه با خود حمل کرد.

عکس | استوری ستاره فرانسوی یوونتوس درباره کودکان غزه

 

 

منبع: ایرنا

ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰
ایستاده در سیل

روایت دست‌اول امدادگران از عملیات جست‌وجو و نجات در سیل امامزاده داوود و فیروزکوه

ایستاده در سیل

نیازمندی ها