رئیس کل دادگستری استان هرمزگان با حضور در جمع مسئولان و کارکنان حفاظت و اطلاعات دستگاه قضایی استان از تلاش های آنها تقدیر و تشکر کرد.
رئیس کل دادگستری استان هرمزگان با حضور در جمع مسئولان و کارکنان حفاظت و اطلاعات دستگاه قضایی استان از تلاش های آنها تقدیر و تشکر کرد.
کد خبر: ۱۳۷۵۸۳۱

 

هرمزگان-جام جم انلاین-رئیس کل دادگستری استان هرمزگان با حضور در جمع مسئولان و کارکنان حفاظت و اطلاعات دستگاه قضایی استان از تلاش های آنها تقدیر و تشکر کرد.

 

به مناسبت روز حفاظت و اطلاعات قوه قضائیه، رئیس کل دادگستری استان هرمزگان با حضور در جمع مسئولان و کارکنان حفاظت و اطلاعات دستگاه قضایی استان از تلاش های آنها تقدیر و تشکر کرد.

 

مجتبی قهرمانی در جریان این دیدار به سیاست‌های راهبردی دستگاه قضایی درسال ۱۴۰۱ اشاره و بر اجرای دقیق و هوشمندانه آن تاکید کرد.

 

وی با بیان اینکه دستگاه قضایی به دنبال صیانت از منابع انسانی است، افزود: صیانت و حفظ سرمایه‌های انسانی یکی از مهمترین وظایف حفاظت است و بر این اساس حفاظت و اطلاعات باید رو به تعالی و همسو با سیاست‌ها و برنامه‌های راهبردی ریاست قوه قضاییه گام بردارد و همچون همیشه رصد مستمر و نظارت کاربردی در مسیر تحول و تعالی دستگاه قضایی را سرلوحه اقدامات خود قرار دهد.

 

رئیس کل دادگستری استان هرمزگان همچنین با اشاره به موفقیت های مجموعه حفاظت و اطلاعات دادگستری استان هرمزگان در مقابله با مظاهر فساد به ویژه شناسایی و دستگیری مدعیان دروغین نفوذ در دستگاه قضایی تأکید کرد: در برخورد با فساد با احدی تعارف نداریم و با افرادی که بخواهند به اعتماد عمومی مردم نسبت به دستگاه قضایی آسیب رسانند قاطعانه و بدون اغماض برخورد خواهد شد.

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها