انتصاب جدید در کمیته تدوین برنامه هفتم توسعه آموزش عالی

قائم مقام وزیر علوم طی حکمی دکتر روح الله قاسمیان را به عنوان عضو جدید کمیته تدوین برنامه هفتم توسعه در نظام آموزش عالی منصوب کرد.
کد خبر: ۱۳۷۵۶۵۱

به گزارش جام جم آنلاین از برنا، دکتر وحید حدادی اصل قائم مقام وزیر علوم ، تحقیقات و فناوری و رئیس مرکز همکاری های بین المللی این وزارتخانه، دکتر روح الله قاسمیان عضو هیات علمی دانشگاه آزاد اسلامی را به عنوان عضو این کمیته منصوب کرد.

در این حکم آمده است :
«با عنایت به پیشنهاد دبیر محترم کارگروه همکاری های بین المللی کمیته تدوین برنامه هفتم توسعه در نظام آموزش عالی و نظر به مراتب تعهد، تخصص و سوابق علمی و اجرایی جنابعالی، به سمت عضو کارگروه همکاری های بین المللی کمیته مذکور منصوب می شوید. امید است با استعانت از خداوند متعال و ضمن حضور فعال و موثر در جلسات و ارائه نظرات ارزشمند خود، سهمی اثرگذار در تدوین برنامه هفتم توسعه کشور در حوزه بین المللی سازی آموزش عالی و ارتقای دیپلماسی علمی و فناوری کشورمان داشته باشید.»

لازم به ذکر است که روح الله قاسمیان فارغ التحصیل دکترای رشته روابط بین الملل در دانشگاه گیلان، عضو هیات علمی دانشگاه آزاد اسلامی و یکی از تحلیلگران ارشد حوزه علوم سیاسی و روابط بین الملل محسوب می شود.

وی دارای مقالات و تحقیقات متنوعی در این حوزه می باشد.

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها