title
در دومین روز از هفته مهارت ، رضا علیزاده به همراه معاون آموزش و پژوهش ،معاون اداری-پشتیبانی از نمایشگاه عکس در مرکز شماره یک بندرعباس بازدید کرد.
کد خبر: ۱۳۷۴۳۴۸هرمزگان-جام جم انلاین-در دومین روز از هفته مهارت ، رضا علیزاده به همراه معاون آموزش و پژوهش ،معاون اداری-پشتیبانی از نمایشگاه عکس در مرکز شماره یک بندرعباس بازدید کرد.


به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان هرمزگان ،رضا علیزاده اعلام کرد : صبح روز شنبه یکم مرداد نمایشگاه عکس کارآفرینان و مهارت آموختگان فنی و حرفه ای با همت رییس مرکز شماره یک افتتاح شد.


سرپرست اداره کل آموزش فنی و حرفه ای شماره استان، ضمن دعوت از مردم جهت بازدید نمایشگاه و کارگاههای آموزشی ، گفت : علاقمندان می توانند تا سیزدهم مرداد در وقت اداری از نمایشگاه عکس و کارگاههای آموزشی بازدید کنند.


وی افزود : این نمایشگاه با همکاری مراکز ثابت دیگر استان ؛ جهت رهگیری و شناسایی کارآموزانی که مهارت کسب کرده اند و شاغل شده اند با هدف ترویج فرهنگ مهارت آموزی برپا شده است.


در حاشیه نمایشگاه ، علیزاده و معاونین و رییس مرکز شماره یک از کارگاههای ثابت بازدید کردند و از نزدیک با کارآموزان و مربیان گفتگو کردند.

ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها