رئیس سازمان وظیفه عمومی فراجا در اطلاعیه ای اعلام کرد: همه مشمولان غیرغایب در ماه های محرم و صفر می‌توانند بدون پرداخت وثیقه برای زیارت عتبات عالیات نسبت به دریافت مجوز خروج از کشور اقدام کنند.
کد خبر: ۱۳۷۴۳۰۲

به گزارش جام جم آنلاین، رئیس سازمان وظیفه عمومی فراجا در اطلاعیه ای اعلام کرد: کلیه مشمولان غیرغایب در ماه های محرم و صفر می توانند بدون پرداخت وثیقه برای زیارت عتبات عالیات نسبت به دریافت مجوز خروج از کشور اقدام کنند.

سردار تقی مهری در تشریح جزئیات خبر فوق اظهار داشت: همزمان با فرا رسیدن ماه محرم و عزاداری سرور و سالار شهیدان، مشمولان غیر غایب می توانند در ماه های محرم و صفر به ویژه در ایام اربعین حسینی بدون نیاز به پرداخت وثیقه از طریق سامانه sakha.epolice.ir و به صورت غیر حضوری مجوز خروج از کشور دریافت کنند.

وی ادامه داد: کلیه مشمولان غیرغایب که قصد زیارت در ماه های یاد شده را دارند باید در محدوده زمانی هشتم مرداد ماه تا پنجم مهرماه از طریق سامانه sakha.epolice.ir نسبت به ثبت درخواست خروج از کشور اقدام کنند.

رئیس سازمان وظیفه عمومی فراجا عنوان کرد: متقاضیان در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر می توانند از طریق کانال سازمان در سروش به نشانی @khabaresarbazi از آخرین اخبار مربوطه مطلع شوند.

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها