با انتخاب یک محله در شهرستان بازآفرینی شهری را آغاز کنید
دستور استاندار هرمزگان به فرمانداران؛

با انتخاب یک محله در شهرستان بازآفرینی شهری را آغاز کنید

title
استاندار هرمزگان گفت: توجه به رهنمودهای رهبر معظم انقلاب می‌تواند ما را متوجه آینده نمایند تا بهتر بتوانیم دشمن را بشناسیم و از پروژه نفوذ جلوگیری کنیم.
کد خبر: ۱۳۷۴۰۰۰

هرمزگان-جام جم انلاین-استاندار هرمزگان گفت: توجه به رهنمودهای رهبر معظم انقلاب می‌تواند ما را متوجه آینده نمایند تا بهتر بتوانیم دشمن را بشناسیم و از پروژه نفوذ جلوگیری کنیم.

 

مهدی دوستی  در دیدار با رئیس و اعضای دفتر نظارت بر انتخابات شورای نگهبان استان، اظهار کرد: روحیه انقلابی و نفوذناپذیری در خصوص فساد و صداقت همواره در این شورا قابل لمس است.

 

استاندار هرمزگان افزود: شورای نگهبان سدمحکمی مقابل نفوذ دشمنان دیرینه نظام و افراد ناصالح است و این وظیفه سخت نیازمند توجه ویژه است.

 

دوستی ادامه داد: اگر قرار باشد محرمی با ارزش برای جمهوری اسلامی نام ببرم یکی همین شورای نگهبان است که خداروشکر توانسته سربلند باشد و آینده را به درستی ترسيم کند.

 

مهدی دوستی با تاکید بر اینکه با تمام توان در کنار شورای نگهبان خواهیم بود گفت: برای همکاری با شورای محترم نگهبان و اعضای دفاتر آن در شهرستان‌های مختلف استان آمادگی کامل داریم،تشکيل جلسات منظم اعضای دفاتر شورای نگهبان در شهرستان‌ها تکلیف مهم فرمانداران است.

 

ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰
ایستاده در سیل

روایت دست‌اول امدادگران از عملیات جست‌وجو و نجات در سیل امامزاده داوود و فیروزکوه

ایستاده در سیل

همه زنده زنده سوختند

نصرت‌الدین نصراللهی تنها شاهد حادثه سقوط هواپیمای فرماندهان جنگ، از آن روز می‌گوید

همه زنده زنده سوختند

نیازمندی ها