معاون فناوری پارک علم و فناوری استان البرز

تصویب ۶۴۰ میلیارد تومان تسهیلات برای شرکت‌های دانش بنیان البرز

معاون فناوری پارک علم و فناوری استان البرز از تصویب ۶۴۰ میلیارد تومان تسهیلات برای ۳۱ شرکت دانش بنیان این استان خبر داد.
کد خبر: ۱۳۷۳۷۰۷

به گزارش جام جم آنلاین البرز:

حسین بختیاری در نشست مشترک شرکت‌های فناور و دانش بنیان البرز با نماینده مردم کرج، اشتهارد و فردیس در مجلس شورای اسلامی افزود: این میزان تسهیلات اشتغالزایی بیش از ۲ هزار نفر را در بر می‌گیرد.

وی ادامه داد: همچنین راه اندازی مرکز خدمات تخصصی برای جذب سرمایه گذاران و سرمایه پذیران از جمله اقدامات انجام شده در جهت پیشبرد اهداف کمیته تسهیل و توسعه شرکت‌های دانش بنیان البرز است.

بختیاری بیان داشت: انعقاد ۲ قرار داد مبنی بر نوآوری باز برای شرکت‌های دانش بنیان و فناور با صنایع و سازمان‌های استان البرز از دیگر اقدامات در این زمینه به شمار می‌رود.

وی یادآورشد: اکنون پارک علم و فناوری برای اجرای نهضت احیا در استان البرز با هدف فعال سازی واحد‌های نیمه فعال وارد عمل شده است.

بختیاری همچنین از تشکیل کارگروه استانی گرنت جوانه به منظور حمایت مالی از پایان نامه‌های دانشگاه‌های استان البرز برای رفع چالش صنعت خبر داد.

رییس پارک علم و فناوری البرز نیز در نشست شرکت‌های فناور و دانش بنیان مشترک نماینده مردم کرج، اشتهارد و فردیس در مجلس شورای اسلامی بیان داشت: در حالی که امروز ۶۰ میلیارد تومان تسهیلات بواسطه فعالیت شرکت‌های دانش بنیان و بخش خصوصی آورده داریم.

وی گفت: در سال تولید، دانش بنیان و اشتغال آفرین باید از ظرفیت شرکت‌های دانش بنیان البرز برای اشتغالزایی هرچه بیشتر بهره برد.

عباسی افزود: همچنین طرح دستیار فناوری با همکاری دانشگاه خوارزمی، پژوهشگاه مواد و انرژی، دانشگاه فنی و حرفه‌ای دانشگاه آزاد اسلامی استان البرز به اجرا درآمده است.

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها